Sidebar

Svētdien Francijā 32.grādu svelmē norisināsies starptautiskas velo sacīkstes Mini Paris-Roubaix 2019, kur savu dalību ņēma Trenera Jāņa Krišlauka audzēknis Artūrs Nummurs. Jaunais sportists izcīnīja 12. vietu.

Artūram šis bija milzīgs izaicinājums un veiksmes loterija par ziemeļu elli dēvētajā pasaules prestižākajā un visgrūtākajā riteņbraukšanas viendienas klasikas brauciena profesionāļu trasē Paris-Roubaix.

Profesionālā līmenī šīs ir vienas no vecākajām riteņbraukšanas pasaules sacīkstēm. Pirmo reizi tās notika tālajā 1896.gadā.
Artūram bija jāpievar šīs leģendārās trases pēdējie 30 km ar vairākiem ļoti sarežģītiem bruģa segmentiem (9,1 km kopējo garumu) un finišu leģendārajā atklātā tipa treka aplī.

Startam Artūra grupā bija reģistrējušies 230 jauno braucēju, teju no visas Eiropas. Konkurence milzīga. Finišēja 151. Brīžiem šai trasē šķiet, ka šosejas riteņa vietā prasītos kalnu divritenis, plīst riepas, daudz kritieni. Arī tādēļ ceļu uz Rubē sauc par ziemeļu elli un iztur to stiprākie vai tie, kam veiksme stāv blakus.

Ar zemapziņu, ka jūnijā priekšā Latvijas čempionāts, finiša līniju Artūrs šķērsija respektējamā divpadsmitajā vietā.

Informāciju sagatavoja:

RRS/ Purvciems

Atbalstītāji un partneri

 
smscredit
binders
izm1
 lsfp
 lok
valstssportam
BBA
reck
arcers logo
4CYCLISTS LOGO 2018 4 CYCLISTS
LNK group logo
lraa
piebalga1
lvm


Starptautiskās organizācijas

 uec
 ucinew