Krists Neilands pēc gūtās otrās vietas prologā, trešdien finišēja 12. vietā Ungārijas tūres 1. posmā. Emīls Liepiņš tikmēr sekmēja komandas biedra ceturto vietu un pats finišēja 34. vietā Beļģijas tūres pirmajā etapā. Toms Skujiņš Francijā tikmēr ierindojās 79. vietā “Criterium du Dauphiné” individuālajā braucienā.

Kristu Neilandu otrdien aizvadītajā Ungārijas tūres prologā no uzvaras šķīra nepilna sekunde. Kuldīdznieks ierindojās otrajā vietā. Trešdien Latvijas čempions grupas braucienā startēja 194,1 kilometru garajā distancē. Tās beigu daļā tika iekļauts izteikts kāpums, ko riteņbraucēji pievarēja divas reizes.

Tieši kāpumos arī lielā grupa sadalījās. No “Israel Cycling academy” sportistiem priekšā visilgāk turējās Krists Neilands un kanādietis Aleksanders Katafords. Krists arī ieguva divus punktus kalnu starpfinišā. Finišā ātrākais izrādījās itālietis Manuels Belletī no “Androni Giocattoli”, kurš trasē pavadīja 4 stundas 38 minūtes un 55 sekundes. Otro vietu ieguva Hugo Hofšteters (“Cofidis”), kamēr trijnieku noslēdza serbs Dušans Rajovičs.

Krists Neilands finišēja 12. vietā ar tādu pat laiku kā uzvarētājs. Kopvērtējumā Krists saglabā otro vietu, 3 sekundes aiz Belletī. Trešais ar tādu pat laiku kā Neilandam ir Rajovičs. Velobrauciens turpināsies ceturtdien ar 200 kilometru garo trešo posmu.

Emīls Liepiņš “Wallonie – Bruxelles” komandas sastāvā ceturtdien uzsāka “Baloise Belgium tour” velobraucienu (2 HC kategorija). Sacensībās jāveic pieci etapi. Dalībnieku vidū virkne pasaules tūres un pro kontinentālo vienību sportisti.

Pirmajā dienā tika veikta 183,4 kilometru gara distance bez lieliem kāpumiem, toties ar vairākiem bruģa posmiem. Visu sacensību garumā lija spēcīgs lietus. Lielajai grupai līdz pat finišam neizdevās pilnībā likvidēt dienas atrāvienu. Lielisku solo uzvaru etapā guva “Roompot Charles” komandas nīderlandiešu riteņbraucējs Jans Vilems  Van Šips, kurš distancē pavadīja 4 stundas 15 minūtes un 14 sekundes. Sekotāji finišēja 4 sekundes vēlāk.

Emīls Liepiņš sekmēja komandas biedra Lionela Tamineksa ceturto vietu. Pašam latvietim finišā 34. vieta (+00:00:06). Velobrauciens ceturtdien turpināsies ar 180 kilometru garo, pauguriem un bruģa sekcijām ļoti bagāto otro posmu.

Toms Skujiņš Francijā turpināja “Criterium du Dauphiné” velobraucienu. Ceturtdien riteņbraucēji veica 26,1 kilometru garo individuālo braucienu ar vienu izteiktāku kāpumu.

Visātrāko laiku sasniedza talantīgais Nīderlandes riteņbraucējs Vaut Van Ārts no “Jumbo Visma”, kurš trasē pavadīja 33 minūtes un 38 sekundes. Otro vietu ieguva Tīdžejs Van Garderens no “EF Education First”, kuru no uzvarētāja šķīra 31 sekunde. Trešais bija Toms Dumulēns (“Sunweb”). Viņš Van Ārtam zaudēja 47 sekundes.

Toms Skujiņš 142 dalībnieku konkurencē ieņēma 79. vietu, 3 minūtes un 32 sekundes aiz uzvarētēja. Kopvērtējumā Toms pēc četriem posmiem ir 49. vietā, 9 minūtes un 41 sekundi aiz līdera Adama Jeitsa.

Velobrauciens turpināsies ceturtdien, kad riteņbraucēji veiks 201 kilometru garo piekto etapu.