Sidebar

Pagājušās sezonas Latvijas labākais riteņbraucējs Toms Skujiņš otro gadu pēc kārtas piedalīsies prestižajā "Tour de France" velobraucienā, piektdien paziņoja viņa pārstāvētā "Trek-Segafredo" komanda. Izmantotie: sportacentrs.com. 

Arī pats Skujiņš video paziņojumā paudis, ka jūlijā būs daudz kalnu, kafijas, kruasānu un "Trek-Sagofredo" komandas, jo "mēs braucam uz "Tour de France".

Skujiņš savā debijā "Tour de France" pērn nokļuva pasaules mediju uzmanības lokā, kad piedalījās piektā posma centrālajā atrāvienā un kļuva par līderi Kalnu karaļa ieskaitē. Viņš kļuva par vēsturē pirmo Latvijas riteņbraucēju, kurš uzvilcis kādu no "Tour de France" līderu krekliņiem, Kalnu karaļa godu saglabājot piecos posmos, līdz sākās "īstie kalni". Tomēr ar to Skujiņš neaptājās un sacensību 15. etapā izcīnīja ļoti augsto, piekto, vietu, kas ir Latvijas augstākais sasniegums kopš 2003. gada, kad vienā no posmiem piektais bija arī Romāns Vainšteins.

Šogad latvietim individuāli augstākais rezultāts ir otrā vieta Provansas velobrauciena posmā. Savukārt visvairāk UCI punktus viņš šogad pagaidām nopelnījis par devīto vietu Pasaules tūres sacensībās "Strade Bianche". Pērn Skujiņš ar lielisku ātrumu triumfēja Latvijas čempionāta individuālajā braucienā, bet ceturtdien savu titulu neaizstāvēja, jo nepaspēja ierasties no treniņnometnes augstkalnē. Tomēr svētdien Skujiņš būs redzams Kuldīgā Latvijas čempionāta grupas braucienā.

"Tour de France" velobrauciens šogad notiks jau 106. reizi, risinoties no 6. līdz 28. jūlijam.

 

Atbalstītāji un partneri

 
smscredit
binders
izm1
 lsfp
 lok
valstssportam
BBA
reck
arcers logo
4CYCLISTS LOGO 2018 4 CYCLISTS
LNK group logo
lraa
piebalga1
lvm


Starptautiskās organizācijas

 uec
 ucinew