Sidebar

No 29. augusta līdz 1. septembrim Polijas pilsētā Poznaņā notiks 2019. gada Pasaules amatieru čempionāts šosejas riteņbraukšanā individuālajā un grupas braucienā. Automātiski čempionātam kvalificējās valsts amatieru čempioni un UCI garn fondo sacensību godalgoto vietu ieguvēji, bet LRF ir tiesības piešķirt vēl papildus 5 vietas vīriešiem un 5 vietas sievietēm. Foto: Agnis Melderis.

Lai spētu koordinēt un apkopot kopējo Latvijas dalībnieku sarakstu, kā arī koordinēt vienotu nacionālo formu pasūtīšanu, lūdzam gan dalībniekus, kuri jau ir kvalificējušies PČ amatieriem rakstīt brīvā veidā pieteikuma vēstuli uz elektroniskā pasta adresi: ivo.vilumovs@gmail.com.

Dalībnieki, kuri PČ nav kvalificējušies kādās no sezonas atlases sacensībām, bet vēlas piedalīties sacensībās, nepieciešams informēt par savu vēlmi līdz 16.07. uz epastu ivo.vilumovs@gmail.com. Pēc pieteikumu saņemšanas LRF master Padome apkopos visus gribētājus. Ja tie vīriešiem un sievietēm, katrā, pārsniegs piecus sportistus, tiks izstrādāti kritēriji, lai veiktu sadali.

Jāņem vērā, ka katras valsts dalībniekiem ir nepieciešams startēt vienotos formas tērpos. 

Atbalstītāji un partneri

 
smscredit
binders
izm1
 lsfp
 lok
valstssportam
BBA
reck
arcers logo
4CYCLISTS LOGO 2018 4 CYCLISTS
LNK group logo
lraa
piebalga1
lvm


Starptautiskās organizācijas

 uec
 ucinew