Sidebar

Sestdien Beļģijā lielisku panākumu paveikuši jauniešu vecuma grupas šosejas riteņbraucēji. “Langemark Sit – Juliaan” velobraucienā uzvaru svinēja Mārtiņš Maslovs, kamēr otrā un trešā vieta attiecīgi – Matīsam Kalveršam un Tomam Ustupam.

Ar mērķi labāk sagatavoties Eiropas Jaunatnes Olimpiādei, Latvijas vadošie jaunieši un jaunietes devušies uz Beļģiju. Sestdien Latvijas jaunieši – Matīss Kalveršs, Toms Ustups un Mārtiņš Maslovs startēja Beļģijas mēroga viendienas velobraucienā Langemark Sit – Juliaan”.

Dalībnieki veica 63 kilometru garu distanci, kas bija sadalīta 10 apļos.  Kopumā startēja 83 sportisti. Ļoti aktīvi sacensības aizvadīja visi trīs latvieši. Mūsu riteņbraucēji ne tikai kontrolēja notikumus grupas priekšā, bet arī paši iesaistījās sekmīgos atrāvienos.

Sekmīgs solo atrāviens padevās Mārtiņam Maslovam. Ikdienā “RRS/ Purvciems” pārstāvošais sportists spēja izcīnīt skaistu uzvaru. Trasē viņš pavadīja 1 stundu 36 minūtes un 11 sekundes. Arī uz goda pjedestāla otrā un trešā pakāpiena kāpa mūsu sportisti. Finišējot 33 sekundes pēc Maslova, otro vietu ieguva Matīss Kalveršs. Tikmēr pilnu goda pjedestālu Latvijai nodrošināja Latvijas čempions Toms Ustups, kurš bija ātrākais no peletona.

Atbalstītāji un partneri

 
smscredit
binders
izm1
 lsfp
 lok
valstssportam
BBA
reck
arcers logo
4CYCLISTS LOGO 2018 4 CYCLISTS
LNK group logo
lraa
piebalga1
lvm


Starptautiskās organizācijas

 uec
 ucinew