Sidebar

Pirmajā “Filter Velokauss” Siguldas posmā uzvaru 15 kilometru garajā šosejas riteņbraukšanas individuālajā braucienā izcīnīja kopvērtējuma līderis Artis Roze, kamēr MTB distancē nepārspēts palika Agnis Apse. Sezonas kopvērtējumā uzvaru MTB absolūtajā ieskaitē izcīnīja Kaspars Kipurs. Foto: Jānis Lārmanis.

“Filter Velokauss”, kas ir lielākais individuālā brauciena velo seriāls Latvijā, aizvadītās nedēļas nogalē turpinājās ar ceturtā posma sacensībām Siguldā. Starta un finiša zona atradās pie Gūtmaņa alas. Šosejas riteņbraucēji jau uzreiz pēc starta ievarēja Turaidas kalnu, bet tālāk trase veda pa Raganas šoseju. Tikmēr MTB sacensības norisinājās pa Gaujas Nacionālā parka ceļiem.

Šosejas riteņbraukšanā dienas labāko laiku sasniegt izdevās kopvērtējuma līderim Artim Rozem no “Dobeles dzirnavnieks/ FeelFree” komandas. Viņš distanci veica pēc 22 minūtēm un 1 sekundes. Tikai 0,2 sekundes viņam zaudēja un otro vietu ieguva Arvis Sprude no “Evelo team”. Augstā trešā vieta tikmēr Arnim Lācim. Viņu no Rozes šķīra tikai 1 sekunde. Labāko sešiniekā iekļuva arī – Kristiāns Belohvoščiks, Ģirts Vēvers un Kristaps Siltumēns. Jāizceļ, ka pirmie astoņi braucēji sabrauca 20 sekunžu robežās. “Isostar” Turaidas kalna izaicinājumā uzvaru izcīnīja Pauls Rubenis, kurš sīvā cīņā pārspēja Kristeru Ansonu un Kristapu Siltumēnu.

Starp dāmām labākā interesantajā trasē bija Līna Svarinska (“Belo CP”), kuras rezultāts 26 minūtes un 2 sekundes. Otro vietu ieguva Zane Kalverša – Ķeņģe (+00:00:47), bet trešā pozīcija Kitijai Siltumēnai no “RRS/ Purvciems” (+00:02:10). Junioru konkurencē pirmais bija Kristiāns Belohvoščiks, kurš tuvāko sekotāju Kārli Smilgu apsteidza par vairāk nekā 1 minūti.

MTB braucienā dramatiskā neklātienes cīņā uzvaru svinēja Agnis Apse. Smiltenietis trasi veica pēc 18 minūtēm un 18 sekundēm. 0,4 sekundes viņam zaudēja Sergejs Rodionovs no “Ādaži velo”. Tikmēr trešā vieta Aivaram Skridulim no “VW Komerctransports – Veloprofs.lv” vienības (+00:00:33). TOP 6 bija arī Kaspars Kipurs, Einārs Bērze un Reinis Avens. Sievietēm uzvaras laurus plūca “Garkalne MTB” braucēja Zane Ķelpe. Aiz viņa sekoja Zanda Rutkovska un Evelīna Budļevska.

MTB braucējiem šis bija sezonas noslēdzošais posms. Kopvērtējumā vīriem šajā sezonā labākais bija “Ebike Machine” braucējs Kaspars Kipurs, kuram sekoja Aivars Skridulis. Dāmām triumfs Zanei Ķelpei.

“Filter Velokauss” noslēgsies 25. augustā ar tradicionālo šosejas riteņbraukšanas posmu Ainažos.

Atbalstītāji un partneri

 
smscredit
binders
izm1
 lsfp
 lok
valstssportam
BBA
reck
arcers logo
4CYCLISTS LOGO 2018 4 CYCLISTS
LNK group logo
lraa
piebalga1
lvm


Starptautiskās organizācijas

 uec
 ucinew