Ceturtdien Azerbaidžānas galvaspilsētā Baku aizvadītas Eiropas Jaunatnes Olimpiādes šosejas riteņbraukšanas grupas brauciena sacensības meitenēm. 50 kilometru garajā distancē visaugstāk no trijām Latvijas sportistēm ierindojās Laura Belohvoščika, kura 75 riteņbraucēju konkurencē finišēja 29. vietā. Dienas otrajā pusē par godalgām sacentīsies puiši.

Divas dienas pēc individuālā brauciena sacensībām, Baku šosejas riteņbraucēji sadala Eiropas Jaunatnes Olimpiādes medaļu komplektus grupas braucienā. No rīta sacensības aizvadīja meitenes. Starp 75 sportistēm arī trīs Latvijas sportistes – Laura Belohvoščika, Kitija Siltumēna un Marta Petkus.

Dalībnieces spēcīgajā karstumā veica 50 kilometru garu distanci, kas bija sadalīta divos apļos. Jau pirmajā aplī izveidojās izšķirošais atrāviens ar trijām sportistēm tajā. Līdz finišam nevienai no konkurentēm līderes panākt neizdevās panākt. Par sacensību uzvarētāju kļuva individuālā brauciena čempione Zoe Bakšteda no Lielbritānijas, kura trasi veica pēc 1 stundas un 21 minūtes. 1 minūti un 4 sekundes viņai zaudēja Frančeska Barale no Itālijas, kurai sudrabs. Pie bronzas medaļas tikmēr tika Aļona Ivančenko no Krievijas (+00:01:09).

Visaugstāk no Latvijas meitenēm finišēja Laura Belohvoščika, kura ikdienā pārstāv “RRS/ Belo CP”. Laura finišēja grupā, kas uzvarētājai zaudēja 4 minūtes un 41 sekundi, un ieņēma 29. vietu. Kitija Siltumēna sacensības noslēdza 49. vietā (+00:07:02), kamēr Martai Petkus Baku svelmē 55. vieta (+00:08:18).

Ceturtdien godalgas sadala arī puiši, sacenšoties 75 kilometru garajā grupas braucienā.