Sidebar

Azerbaidžānas galvaspilsētā Baku +40 grādu karstumā aizvadītas Eiropas Jaunatnes Olimpiādes šosejas riteņbraukšanas grupas brauciena sacensības puišiem. 75 kilometru garajā distancē labākais no Latvijas sportistiem bija Toms Ustups, kurš izcīnīja 22. vietu.

Līdzīgi kā meitenēm, arī puišiem Eiropas Jaunatnes Olimpiādes grupas brauciena sacensībām, galvenais pārbaudījums bija spēcīgais karstums, kas pārsniedz pat 40 grādus pēc celsija.

75 kilometru garajā distancē starp 82 dalībniekiem bija arī trīs latvieši – Toms Ustups, Matīss Kaļveršs un Mārtiņš Maslovs. Dalībniekiem bija jāveic trīs apļi. Trasē tika iekļauti arī vairāki kāpumi, tomēr lielāko iespaidu atstāja vējš un karstums.

Distances laikā izveidojās sešu braucēju liels atrāviens ar Igaunijas sportistu Madi Mihkelsu tajā. Latvijas sportisti tikmēr atradās peletonā. Līdz finišam bēgļus neviens tā arī nepanāca. Skaistā cīņā zelta medaļu Igaunijai izcīnīja tieši Mihkelss, kurš distancē pavadīja 1 stundu 49 minūtes un 24 sekundes.  Otrā vieta itālietim Dario Igoram Belletam, bet trešais bija Martins Svrceks no Slovākijas.

Peletons finišēja 1 minūti un 56 sekundes vēlāk. Tā priekšējā daļā bija Toms Ustups. Trenera Jāņa Krišlauka audzēknis izcīnīja 22. vietu. Turpat netālu bija arī Mārtiņš Maslovs, kurš izcīnīja 28. vietu (+00:01:56). Trešais mūsu sportists Matīss Kaļveršs tikmēr ierindojās 55. vietā (+00:03:59).

Atbalstītāji un partneri

 
smscredit
binders
izm1
 lsfp
 lok
valstssportam
BBA
reck
arcers logo
4CYCLISTS LOGO 2018 4 CYCLISTS
LNK group logo
lraa
piebalga1
lvm


Starptautiskās organizācijas

 uec
 ucinew