Sidebar

Šīs nedēļas svētdienā Ainažos norisināsies Latvijas iecienītā riteņbraukšanas sacensību seriāla “Filter Velokauss” lielais finālposms. Iepriekšējā reģistrācija aizraujošajām sacensībām mājaslapā aerobike.lv noslēgsies ceturtdienas vakarā. Foto: Jānis Lārmanis. 

Aizvadīti pirmie četri no kopumā pieciem “Filter Velokauss” riteņbraukšanas sacensību seriāla posmiem. Šosejas un kalnu riteņbraukšanas (MTB) cienītāji darba dienu vakaros sacentās individuālo un pāru braucienu sacensībās.

Jau ceturto gadu pēc kārtas nozīmīgās sacensības notiks Latvijas pierobežas pilsētā Ainažos. Vienlaikus šīs sacensības būs arī populārā Igaunijas sacensību seriāla “Filter Temposoidu” noslēguma posms. Tas dos iespēju mūsu riteņbraucējiem samērot spēkus ar ziemeļu kaimiņiem. Dalībniekiem sagatavota 25 kilometru gara un interesanta šosejas distance, kas galvenokārt vedīs pa Igaunijas ceļiem. Kā arī paredzēta MTB distance, kas vedīs pa Ainažu piejūras teritoriju un pilsētas ielām.

Kopvērtējumā pirms pēdējā posma šosejas disciplīnā stabils līderis ir Artis Roze no kura par 201 punktu atpaliek komandas biedrs Niklāvs Boļšis (“Dobeles Dzirnavnieks / Feel Free”). Trešais tikmēr ir Andris Balodis no “Virsotne / Marmot” vienības.

MTB kopvērtējumā līdera pozīcijās atrodas iepriekšējā gada uzvarētājs Kaspars Kipurs (Ebike Machine). Otrajā pozīcijā Aivars Skridulis no „VW Komerctransports / Veloprofs.lv” komandas. Pirmo trijnieku noslēdz Sandris Jaunzems (LNAA).

Numuru izņemšana un reģistrācija gaidāma laika posmā no pulksten 10:30 – 14:20. Pirmie starti gaidāmi no pulksten 11:30, kad trasē dosies MTB distances dalībnieki. Pulksten 12:00. paredzēts starts šosejas distances veicējiem. Trasē dalībnieki varēs doties līdz pulksten 14:00, bet finiša zona tiks slēgta stundu vēlāk. Skriešanas sacensību starts tiks atvērts no pulksten 14:05 – 14:20.

“Filter Velokauss” dalībnieki, kuri piedalījušies visos posmos, pēc finiša aicināti piedalīties izlozē, kurā būs iespējams tikt pie ļoti vērtīgām balvām.

Iepriekšējā reģistrācija turpinās mājaslapā aerobike.lv līdz 22. augusta pusnaktij. Uzreiz pēc finiša gaidāma arī sezonas kopvērtējuma apbalvošana šosejas un MTB riteņbraukšanas dalībniekiem.

Atbalstītāji un partneri

 
smscredit
binders
izm1
 lsfp
 lok
valstssportam
BBA
reck
arcers logo
4CYCLISTS LOGO 2018 4 CYCLISTS
LNK group logo
lraa
piebalga1
lvm


Starptautiskās organizācijas

 uec
 ucinew