Lielisku panākumu paveicis Latvijas jaunatnes izlases sportists Mārtiņš Maslovs, kurš ar komandas biedru atbalstu, izcīnīja uzvaru Austrijā notiekošajā prestižajā “Radjungendtour” daudzdienu velobrauciena trešajā posmā. Kopvērtējumā Mārtiņam 14. pozīcija.

Turpinot tradīcijas, Latvijas jauniešu šosejas riteņbraukšanas izlases sportisti trenera Mārtiņa Trautmaņa vadībā devās uz Austriju, lai tur startētu vienās no pašām prestižākajām jauniešu vecuma grupas daudzdienu sacensībām Eiropā – “Radjungendtour”.  Mūsu valsts godu šogad aizstāvēja – Mārtiņš Maslovs (“RRS Purvciems”),  Matīss Kaļveršs (“Belo CP/ RRS”), Roberts Čukurs, Rauls Gūtmanis (RK “Liepāja”/ MSĢ), Kristaps Malnačs (“RRS/ Alfa”) un Kārlis Klismets (“RRS Grīva”/ MSĢ). Kopumā startēja 17 komandas no visas Eiropas.

Piecu dienu laikā tika veikts prologs un četri etapi. Vairākos posmos sportisti pievarēja nopietnus kāpumus. Latvijas braucējiem sekmīgākais bija 3. posms. 75,5 kilometru garajā distancē tika turēts ļoti augsts vidējais ātrums, tam pārsniedzot 45 km/h. Lielisku darbu paveica Latvijas puiši. Tuvojoties finišam, nelielu vadību ieguva trīs braucēji, tostarp Mārtiņš Malsovs.

Trenera Jāņa Krišlauka audzēknis situāciju izmantoja un skaistā cīņā izcīnīja uzvaru. Trasē Mārtiņš pavadīja 1 stundu 39 minūtes un 49 sekundes. Otro vietu ieguva Aleksanders Hajeks no Austijas, bet labāko trijnieku noslēdza Luiss Luhrs no Vācijas. Peltons finišēja 3 sekundes vēlāk.

Prologā visaugstāk no latviešiem bija Matīss Kaļveršs (22. vieta). 1. posmā Kristaps Malnačs (27.vieta), 2.un 4. posmā Mārtiņš Maslovs (14. un 11. vieta). Jāizceļ visas komandas ieguldījums.

Kopvērtējumā Mārtiņš Maslovs izcīnīja 14. vietu, 1 minūti un 51 sekundi aiz uzvarētāja Aleksandera Hajeka. 22. vieta Kārlim Klismetam (+00:04:29), 48. Roberts Čukurs (+00:15:26), 52. Kristaps Malnačs (+00:16:44), 61. Matīss Kaļveršs (+00:23:40), 88. Rauls Gūtmanis (+00:44:09). Tūri noslēdza 100 dalībnieki.