Sidebar

Viens no spēcīgākajiem latviešu riteņbraucējiem Krists Neilands parakstījis divu gadu līgumu ar "Israel Cycling Academy", kas 2020. gadā plāno startēt prestižajā "Tour de France" velobraucienā. Izmantota sportacentrs.com informācija. Foto: Komandas arhīvs. 

Krists Neilands par līguma pagarināšanu sacīja: "Nekad nebūtu domājis, ka palikšu "Israel Cycling Academy" sastāvā piecus gadus. Komanda attīstās ļoti ātri un vēlamies sasniegt izvirzītos mērķus kopā. Mans plāns kādā brīdī bija pārcelties uz Pasaules tūres vienību, bet šobrīd, kad redzu, kā darbojas un ko vēlas sasniegt komanda, vēlos turpināt sadarbību."


Neilands turpināja: "Šeit esmu ļoti priecīgs. Patīk mūsu komandas gars. Katru gadu redzu komandas progresu, kā arī to, ka nonākam arvien tuvāk izvirzītajiem mērķiem. "Israel Cycling Academy" ir kļuvusi par manu otro ģimeni. Mums ir lieliska atmosfēra, kas ir ļoti svarīgi braucējiem, apkalpei un arī man, lai sasniegtu mūsu lielāko sapni kopā."

"Israel Cycling Academy" menedžeris Kjels Kārlstroms par latvieti sacīja: "Līguma noslēgšana ar Kristu uz vēl diviem gadiem ir atzinība, ka mēs strādājam pareizi. Tas komandai dod lielāku dziļumu, un mēs rūpīgi vērosim Krista turpmāko attīstību. Viņš ir talantīgs viendienu un daudzdienu sacensību braucējs. Pieredzei nākot klāt, esam pārliecināti, ka viņš pietuvosies profesionālās riteņbraukšanas virsotnei."

Krists Neilands Izraēlas komandas sastāvā startē kopš 2017. gada. Latviešu braucējs ir viens no komandas līderiem, ko apliecina lielisks sniegums šogad Ungārijas tūrē, kur izcīnāta uzvara kopvērtējumā, divas uzvaras etapos un kalnu karaļa krekliņš. Pirms tam viņš piedalījās prestižajā "Giro d'Italia" velobraucienā otro gadu pēc kārtas. Par spīti veselības problēmām Krists nepadevās un turpināja cīnīties, kas 17. posmā vainagojās ar piekto vietu.

Jāpiemin arī otrā vieta kopvērtējumā Astūrijas tūrē, kur zaudēts tikai nākamajam "Giro d'Italia" čempionam ekvadorietim Ričardam Karapasam un trešā vieta Arktikas tūrē. Šobrīd Neilands UCI Pasaules rangā ieņem 146. pozīciju, kas ir otrs labākais rādītājs komandā. Augstāk atrodas vienīgi pieredzējušais beļģis Bens Hermans.

Atbalstītāji un partneri

 
smscredit
binders
izm1
 lsfp
 lok
valstssportam
BBA
reck
arcers logo
4CYCLISTS LOGO 2018 4 CYCLISTS
LNK group logo
lraa
piebalga1
lvm


Starptautiskās organizācijas

 uec
 ucinew