Aizvadītas pirmās divas sacensību dienas vienās no Eiropas prestižākajām zēnu vecuma šosejas riteņbraukšanas sacensībām – Berlīnes tūrē. Sestdien U15 vecuma grupas komandu braucienā Latvijas vienība – “Hawaii Expess – Scott” izcīnīja uzvaru, bet Artūrs Nummurs savā īpašumā ieguvis aktīvākā braucēja kreklu. U13 vecuma grupā labākais jaunais braucējs pēc otrās dienas ir Georgs Tjumins.

Jau vairākus gadus Latvijas sportisti vasaras izskaņā dodas uz Vāciju, lai tur startētu prestižajās Berlīnes tūres sacensības. Šajā gadā Latvija pārstāvēta ar divām “Hawaii Express – Scott” komandām, kas startē U15 un U13 grupās.

Piektdien jaunie sportisti sacentās 10 kilometru garajā individuālajā braucienā. U15 grupā no latviešiem visaugstāk ierindojās Artūrs Nummurs. Trenera Jāņa Krišlauka audzēknis sasniedza septīto labāko laiku (14:29). Uzvarētājam Jonasam Reibšam Artūrs zaudēja 37 sekundes. 45. vieta Gustam Lapiņam (+00:01:48). U13 grupā Georgs Tjumins finišēja 13. vietā (16:40), +00:52 sek. aiz Zeno Vitera. 22.pozīcija Kristeram Celitānam (+00:01:20), 25. vieta Helvijam Kanceram (+00:01:25), bet 49. Alvilam Pētersonam (+00:01:55).

Sestdien no rīta notika komandu brauciens. U15 grupā 24 komandu konkurencē labāko laiku sasniedza “Hawaii Express Scott” ar Artūru Nummuru, Gustu Lapiņu, kā arī sportistiem no Lietuvas un Igaunijas sastāvā. Distancē komanda pavadīja 13 minūtes un 22 sekundes. Tuvākie sekotāji – Meckelnburgas vienība – zaudēja 4 sekundes. U13 komanda tikmēr bija septītā labākā starp 27 vienībām. Trasē mūsu puiši pavadīja 16 minūtes un 35 sekundes. Uzvarētāji brauca par 38 sekundēm ātrāk.

Dienas otrajā pusē notika grupas brauciena sacensības. Diemžēl, bet tās izcēlās ar daudziem smagiem kritieniem. U15 grupā Artūrs Nummurs uzvarēja visos starpfinišos, bet neilgi pirms finiša krita un par augstu vietu neizdevās pacīnīties. Neskatoties uz to, Artūram aktīvākā braucēja krekls. Tikmēr Georgs Tjumins savā īpašumā ieguvis labākā jaunā braucēja kreklu U13 grupas vērtējumā. Precīzāka informācija par grupas braucienu sekos.