Sidebar

Lielisku panākumu paveicis Latvijas šosejas riteņbraucējs Juris Visockis, kurš nedēļas nogalē Spānijā izcīnīja otro vietu savā konkurences grupā pasaules policistu čempionātā šosejas riteņbraukšanā grupas braucienā. Absolūtajā ieskaitē Visockim ceturtā vieta.

Juris Visockis, kurš septembra sākumā izcīnīja sesto vietu savā vecuma grupā, pasaules amatieru čempionātā šosejas riteņbraukšanā grupas braucienā, aizvadītās nedēļas nogalē Spānijā startēja pasaules čempionātā policistiem. Svētdien Juris izgāja uz starta grupas brauciena sacensībās.

Distances garums sasniedza 105 kilometrus, kas bija sadalīti 3 apļos. Katrā no apļiem bija jāpievar divi izteikti kāpumi. Jau 8. kilometrā izveidojās trīs cilvēku liels atrāviens, kas arī izdzīvoja līdz galam. Trešā apļa pirmajā kāpumā tieši Juris izveidoja vēl vienu atrāvienu no grupas. Ar viņu kopā spēja aizmukt pieci Spānijas riteņbraucēji. Smagāk latvietim klājās kāpumos, tomēr finišā Visockis allaž bijis ātrs.

Tā tas notika arī šajā reizē. Juris bija ātrākais no otrās grupas. Viņš izcīnīja ceturto vietu absolūtajā ieskaitē un otro pozīciju savā vecuma grupā.

Atbalstītāji un partneri

 
smscredit
binders
izm1
 lsfp
 lok
valstssportam
BBA
reck
arcers logo
4CYCLISTS LOGO 2018 4 CYCLISTS
LNK group logo
lraa
piebalga1
lvm


Starptautiskās organizācijas

 uec
 ucinew