Sidebar

Veikals “Hawaii Express” un respektablais velosipēdu zīmols “Scott” sadarbībā ar Latvijas Riteņbraukšanas federāciju trešo gadu pēc kārtas Latvijas riteņbraukšanas veidu čempionātu godalgoto vietu ieguvējiem piedāvā lielisku ČEMPIONU programmu. Tā paredz 50 procentu atlaidi visiem čempioniem un 30 procentu atlaidi otrās, kā arī trešās vietas ieguvējiem uz 2020. gada “Scott” velosipēdu modeļiem. Pasūtījums veikalā "Hawaii Express" jāveic līdz 2019. gada 31. oktobrim.

Riteņbraukšanas sacensību sezona Latvijā sasniegusi pilnbriedu. Aizvadīti Latvijas čempionāti šosejas, BMX, un MTB maratona veidos.

Turpinot iepriekšējos gados aizsākto programmu, veikals “Hawaii Express” un velosipēdu ražotājs “Scott” piedāvā lielisku ČEMPIONU programmu visiem Latvijas riteņbraukšanas veidu čempionātu godalgoto vietu ieguvējiem. Tā paredz vērā ņemamas atlaides piešķiršanu 2020. gada “Scott” velosipēdu modeļiem.

Latvijas šosejas, MTB maratona, MTB XCO krosa, MTB Downhill, BMX un Velotriāla riteņbraukšanas čempionātu:

Uzvarētājiem visās vecuma grupās – 50% atlaide.

2. un 3. vietas ieguvējiem - 30% atlaide.

Veicot pasūtījumu līdz 2019. gada 31. oktobrim, velosipēdu piegāde gaidāma 2020. gada aprīlī..

Saņemt konsultāciju, iepazīties un pasūtīt velosipēdu iespējams "HAWAII EXPRESS"  veikalā, kas atrodas Biķernieku ielā 11, Rīgā. Piedāvājumā esošie velosipēdi ir paredzēti labāko Latvijas sportistu atbalstam un motivācijai sasniegt arvien augstākus rezultātus, kā arī popularizēt riteņbraukšanu mūsu valstī kopumā. Velosipēds paredzēts tikai konkrētajam sportistam izmanošanai sacensībās un treniņu procesā.

Atbalstītāji un partneri

 
smscredit
binders
izm1
 lsfp
 lok
valstssportam
BBA
reck
arcers logo
4CYCLISTS LOGO 2018 4 CYCLISTS
LNK group logo
lraa
piebalga1
lvm


Starptautiskās organizācijas

 uec
 ucinew