Sidebar

Panākumiem bagātais šosejas riteņbraukšanas treneris Ernests Pūce izdevis grāmatu “Vecā Riteņbraucēja stāsti”. Grāmatā atspoguļoti riteņbraukšanas notikumi, stāsti, uzvaras un zaudējumi 55 gadu laika posmā. Lai varētu veikt jaunu grāmatas eksemplāru druku, Ernests Pūce un Latvijas Riteņbraukšanas federācija aicina pieteikties interesentus, kuri vēlētos iegādāties patiesi interesanto grāmatu.

Ernests Pūce par grāmatu raksta: “Par bijušajiem riteņbraucējiem var teikt, ka viņu dzīves brauciens traucas no kalna un skait gan stundas, gan kilometrus, gan visu, kas skaitāms. Man radās vēlēšanās pavērties aizvadīto notikumu “rakstā”. Uz šādu rīcību pamudina arī pēdējās laikā izlasīto interesanto biogrāfisko grāmatu autoru veikums.

Grāmatā uzzināsi gan par Ernesta panākumiem sportista karjerā, laika biedriem, iesēšanos “trenera” sedlos” un Vienības braucienu. Treneris grāmatā pieskarās  riteņbraucēju psiholoģiskajam aspektam. Par latviešu zēniem, kuri cīnījušies un par tiem, kuri viņiem palīdzējuši.

LAI PIETEIKTOS GRĀMATAS IEGĀDEI, AIZPILDI ANKETU:

Atbalstītāji un partneri

 
smscredit
binders
izm1
 lsfp
 lok
valstssportam
BBA
reck
arcers logo
4CYCLISTS LOGO 2018 4 CYCLISTS
LNK group logo
lraa
piebalga1
lvm


Starptautiskās organizācijas

 uec
 ucinew