Sidebar

Divi Latvijas izlases juniori – Pauls Rubenis un Roberts Andersons - ceturtdien pulksten 14:10 pēc Latvijas laika (12:10 pēc vietējā laika) Lielbritānijas pilsētā Ričmondā uzsāks startu UCI pasaules čempionātā šosejas riteņbraukšanā grupas braucienā. Foto: Kaspars Suškevičs.

Juniori veiks 148 kilometru garu distanci. Pirmie 100 kilometri vedīs līdz apļiem.  Distances pirmajā daļā iekļauti divi izteikti kāpumi, kas sadalīs grupu vairākās daļās. Galvenā cīņa par uzvaru notiks 3 apļos, kas izveidoti par Harogeitas pilsētu un tās apkaimi. Beigu daļā lielu kāpumi nav, bet trase ir ļoti tehniska. Finišs gaidāms ap pulksten 17:40 pēc Latvijas laika.

Pauls Rubenis šajā sezonā ir Latvijas junioru ranga līderis, Latvijas čempions grupas braucienā. Izcīnījis uzvaru UCI 1. kategorijas sacensību “Grudziadz” velobrauciena posmā, guvis 3. vietu “Sint –Martinusprijs” (UCI 1. kategorija) posmā un bijis 6. “Cottbuser” velobrauciena posmā (UCI 1. kategorija).

Roberts Andersons izcīnījis 20. vietu Eiropas čempionātā grupas braucienā un bijis 2. Latvijas čempionāta individuālajā braucienā.

Atbalstītāji un partneri

 
smscredit
binders
izm1
 lsfp
 lok
valstssportam
BBA
reck
arcers logo
4CYCLISTS LOGO 2018 4 CYCLISTS
LNK group logo
lraa
piebalga1
lvm


Starptautiskās organizācijas

 uec
 ucinew