Sidebar

Trešdien, 6. novembrī, pulksten 18:30 “Elektrum” Olimpiskā centra LSFP konferenču zālē notiks ikgadējā Latvijas Riteņbraukšanas federācijas rīkotā šosejas un MTB sacensību organizatoru sanāksmei, uz kuru aicināti visi rīkotāji, kuri 2020. gadā plāno rīkot dažāda mēroga sacensības. Iepriekšējā pieteikšanās sanāksmei iespējama līdz 4. novembrim.

Latvijas Riteņbraukšanas federācija, ņemot vērā sacensību rīkotāju ieteikumus, ik gadu izstrādā saistošos noteikumus šosejas un MTB riteņbraukšanas sacensību organizatoriem. Tajos ietverti nosacījumi par sacensību kategoriju piešķiršanu, nolikumu un rezultātu iesniegšanu, tiesnešu nepieciešamību, jaunatnes riteņbraukšanas nosacījumiem un citām saistošām lietām.

Gaidāmajā sanāksmē organizatoru noteikumu izskatīšana un apstiprināšana būs galvenais darba kārtības jautājums. Vienlaikus, organizatori tiks informēti par sacensību reģistrēšanas kārtību, iespējām popularizēt savas sacensības mājaslapā lrf.lv un LRF sociālajos tīklos, Latvijas kausu šosejā un MTB, kā arī citām aktualitātēm. Uz sanāksmi aicināti arī organizācijas, kuras vēl līdz šim nav rīkojušas sacensības, kas iekļautas LRF kalendārā.

Pieteikšanās organizatoru sanāksmei iespējama līdz pirmdienas, 4. novembra vakaram. Pieteikties brīvā veidā iespējams rakstot elektroniskā pasta vēstuli uz toms@lrf.lv.

Atbalstītāji un partneri

 
smscredit
binders
izm1
 lsfp
 lok
valstssportam
BBA
reck
arcers logo
4CYCLISTS LOGO 2018 4 CYCLISTS
LNK group logo
lraa
piebalga1
lvm


Starptautiskās organizācijas

 uec
 ucinew