Sidebar

Latvijas elites šosejas riteņbraucējs Māris Bogdanovičs noslēdzis līgumu ar Latvijā reģistrēto Itālijas kontinentālā līmeņa komandu “Amore & Vita – Prodir”. Šo vienību dobelnieks pārstāvēja arī 2018. gada sezonā.  Sastāvā palikuši arī – Viesturs Lukševics un Kaspars Serģis. Foto: Kaspars Suškevičs.

Itālijas kontinentālā līmeņa komanda “Amore & Vita – Prodir” otro sezonu pēc kārtas sevi reģistrēs Latvijā. Sastāvā vietas šobrīd atradušās Latvijas, Itālijas un Japānas braucējiem. Iespējams tuvākajā laikā gaidāmi vēl kādi papildinājumi gan no Latvijas, gan citu valstu braucējiem. Jau iepriekš bija zināms, ka komandu turpinās pārstāvēt Viesturs Lukševics un Kaspars Serģis. Lukševicam nākamais “Amore & Vita – Prodir” būs jau sestais gads, bet cēsiniekam Serģim otrais.

Kļuvis oficiāli zināms, ka pēc vienas sezonas pārtraukuma “Amore & Vita  - Prodir” sastāvā atgriezīsies Māris Bogdanovičs. Vienošanās panākta uz vienu sezonu. Māris būs viens no galvenajiem komandas braucējiem lielās grupas finišos, kā arī klasikās.

Šo gadu Dobeles riteņbraukšanas skolas audzēknis iesāka Japānā reģistrētajā Francijas vienībā “Interpro Cycling academy”. Tās rindās tika izcīnīta uzvara UCI 2. kategorijas daudzdienu velobrauciena “Tour de Tochigi” otrajā posmā. Neilgi pēc tam Bogdanovičs trīs reizes finišēja labāko sešinieku “Langkawi” tūres etapos (UCI 1. kategorija). Sezonas otrajā daļā Māris atstāja komandu un turpināja startēt Latvijas un Igaunijas šosejas velobraucienos. Latvijas izlases sastāvā viņš piedalījās arī Eiropas čempionātā šosejas riteņbraukšanā grupas braucienā.

Atbalstītāji un partneri

 
smscredit
binders
izm1
 lsfp
 lok
valstssportam
BBA
reck
arcers logo
4CYCLISTS LOGO 2018 4 CYCLISTS
LNK group logo
lraa
piebalga1
lvm


Starptautiskās organizācijas

 uec
 ucinew