Sidebar

Sestdien pulksten 18:00 Dobeles mūzikas skolas lielajā zālē notiks 2019. gada “Elkor – Giant” Latvijas kausa šosejas riteņbraukšanā un Latvijas Nacionālā MTB ranga apbalvošanas pasākums. Foto: Kaspars Suškevičs. 

Šosejas un MTB riteņbraukšanas sacensību sezona Latvijā jau noslēgusies labu laiku iepriekš. Tomēr gada izskaņa tradicionāli ir laiks, lai atskatītos uz paveikto un sveiktu labākos. Pirmo sezonu tika aizvadīts “Elkor – Giant” Latvijas kauss šosejas riteņbraukšanā, kas apkopoja 19 Latvijā notiekošas sacensības. Šeit komandas sacentās par 1000 EUR naudas balvu fondu. Tikmēr jau piekto sezonu notika MTB rangs. Gan kausā, gan MTB rangā tika iekļautas amatieru, junioru un elites grupas vīriem, kā arī dāmām.

Sezonas apbalvošanas pasākums norisināsies sestdien, 21. decembrī Dobeles mūzikas skolā. Pasākums ziemassvētku ieskaņās sāksies pulksten 18:00. Tā laikā tiks apbalvoti Latvijas Nacionālā MTB ranga 1. – 3. vietas ieguvēji vecuma grupās, MTB ranga absolūtie uzvarētāji un komandu 1. – 3. vietas ieguvējas. Tikmēr “Elkor – Giant” Latvijas kausā apbalvos 1. – 3. vietas ieguvējus absolūtajā vērtējumā individuālajā un komandu vērtējumā.

Gaidāmas arī vairākas pārsteigumu balvas pasākuma dalībniekiem, bet uz sezonu atskatīties palīdzēs foto atskats. Laureāti, kuri vēl nav apstiprinājuši savu dalību, tiek aicināti to darīt līdz ceturtdienai, 19. decembrim, rakstot elektroniskā pasta adresi: toms@lrf.lv.

Pasākumu rīkos Latvijas Riteņbraukšanas federācija un RSK Tandēms.

Atbalstītāji un partneri

 
smscredit
binders
izm1
 lsfp
 lok
valstssportam
BBA
reck
arcers logo
4CYCLISTS LOGO 2018 4 CYCLISTS
LNK group logo
lraa
piebalga1
lvm


Starptautiskās organizācijas

 uec
 ucinew