Sidebar

No 26. janvāra līdz 5. februārim Argentīnā risināsies UCI 2 PRO kategorijas daudzdienu velobrauciens ''Vuelta a San Juan Internacional''. Dalībnieku vidū būs arī Latvijā reģistrētā Itālijas komanda ''Amore & Vita – Prodir'' ar Māri Bogdanoviču un Viesturu Lukševicu sastāvā. Sacensībās startēs arī tādas riteņbraukšanas zvaigznes kā – Peters Sagans, Žiljēns Alefilips un Fernando Gavirija. Foto: Kaspars Suškevičs. 

2020. gada šosejas riteņbraukšanas sacensību sezona sākusies ar velobraucieniem Jaunzēlandē un Austrālijā. Janvāra izskaņā pirmās UCI līmeņa sacensības gaidāmas arī Eiropā, Āfrikā un Dienvidamerikā. Mērķtiecīgi sezonai turpina gatavoties Latvijas šosejas riteņbraucēji.

Kā pirmie no latviešiem sezonu iesāks ''Amore & Vita – Prodir'' vienību pārstāvošie – Māris Bogdanovičs un Viesturs Lukševics. Abi mūsu sportistu nākamās nedēļas svētdienā uzsāks septiņu dienu garp ''Vuelta a San Juan Internacional'' velobraucienu. Argentīnā notiekošās sacensības, kam šogad piešķirta UCI PRO (iepriekš UCI HC) kategorija, būs sezonas pirmā pārbaude ne tikai abiem latviešiem, bet arī virknei pasaules riteņbraukšanas zvaigžņu.

Sprinta etapos savu gatavību varēs pārbaudīt Peters Sagans (''Bora –hansgrohe''), Fernando Gavirija (''UAE Team Emirates'') un Hosē Hodegs (''Quick – Step''). Sacensībās startēs arī tādi vīri kā –Remko Evenepūls, Zdeņeks Štibārs, Kristofs Laporte un citi.

Viesturs Lukševics ''Amore & Vita – Prodir'' pārstāvēs jau trešo sezonu pēc kārtas, bet sesto gadu kopumā. Tikmēr Māris Bogdanovičs, kurš būs komandas vadošais sprinteris, atgriežas sastāvā pēc viena gada pārtraukuma.

Atbalstītāji un partneri

 
smscredit
binders
izm1
 lsfp
 lok
valstssportam
BBA
reck
arcers logo
4CYCLISTS LOGO 2018 4 CYCLISTS
LNK group logo
lraa
piebalga1
lvm


Starptautiskās organizācijas

 uec
 ucinew