Sidebar

Mājaslapā lrf.lv – sadaļā sacensības - ikvienam ir iespējams iepazīties ar 2020. gada Latvijas Nacionālo kalendāru šosejas, MTB un BMX riteņbraukšanā. Kalendārā iekļautas arī sacensībām piešķirtās kategorijas atbilstoši LRF šosejas un MTB sacensību organizatoru noteikumiem.

Latvija var lepoties ar daudzām MTB, šosejas un BMX sacensībām. Lai ikvienam būtu iespējams koncentrēti un pārskatāmi ar tām iepazīties, Latvijas Riteņbraukšanas federācija (LRF) arī šogad savā interneta platformā lrf.lv publicējusi organizatoru pieteikto sacensību kalendāru.

2020. gadā reģistrētas 40 šosejas sacensības vai treniņsacensības un 32 MTB sacensības. Arī šajā gadā LRF devusi iespēju organizatoriem, ņemot vērā apstiprinātos sacensību rīkošanas notiekumus, izvēlēties kādu no četrām pieejamajām kategorijām – 1.,2.,3 vai 4. Pirmās trīs kategorijas tiks iekļautas šī gada Latvijas kausā šosejas riteņbraukšanā un Latvijas Nacionālajā MTB kausā. Tikmēr 4. kategorijas sacensības kausu ieskaitē netiks iekļautas, bet LRF atzīst tās par oficiālām sacensībām vai treniņsacensībām.

Atšķirībā no iepriekšējā gada, šogad ne šosejas, ne arī MTB Latvijas kausu ieskaitē netiks vērtēts Latvijas čempionātu sacensības. Tas tādēļ, ka nav iespējams objektīvi salīdzināt, noteikto vecuma grupu sportistus, kas startē dažādās distancēs. Jāņem vērā, ka visi Latvijas čempionāti, izņemot MTB maratonu, tiks rīkoti kopīgi ar Lietuvas Riteņbraukšanas federāciju.

Jau drīzumā Latvijas Riteņbraukšanas federācija publicēs 2020. gada Latvijas kausa šosejas riteņbraukšanā un Latvijas Nacionālā MTB kausa (iepriekš MTB ranga) nolikumus un punktu skalas. Sportisti tāpat kā pērn tiks vērtēti absolūtajā ieskaitē, pa vecuma grupām un komandu vērtējumos.

Sacensību rīkotāji, kuri savas sacensības nav paspējuši reģistrēt lrf.lv sistēmā, to atbalstoši organizatoru noteikumiem var, darīt arī turpmāk.

KALENDĀRS PIEEJAMS ŠEIT:

Atbalstītāji un partneri

 
smscredit
binders
izm1
 lsfp
 lok
valstssportam
BBA
reck
arcers logo
4CYCLISTS LOGO 2018 4 CYCLISTS
LNK group logo
lraa
piebalga1
lvm


Starptautiskās organizācijas

 uec
 ucinew