Sidebar

Svētdien Francijā noslēdzies UCI Pro kategorijas daudzdienu velobrauciens Tour de La Provence”, kura pēdējā posmā otro vietu ieguva Krista Neilanda komandas biedrs Matiass Brendls, bet latvietim 111. pozīcija. Kolumbijas tūres noslēdzošajā etapā Viesturs Lukševics ieņēma 61. vietu.

“Tour de La Provence” velobrauciens svētdien noslēdzās ar 170,5 kilometru garo ceturto posmu. Sacensību dalībniekiem bija jāpievar pa vienam 1., 2. un 3. kategorijas kāpumam. Uzvarētāja liktenis noskaidrojās pēdējos metros starp britu Oveinu Doulu (“INEOS”) un Krista Neilanda komandas biedru Matiasu Brendlu (“Israel Start – Up Nation”). Uzvarēja britu sportists, bet austrietim Brendalm augstā otrā vieta. 2 sekundes uzvarētājam piekāpās un trešo vietu ieguva ASV talants no beļģu vienības “Deceuninck Quick – Step” vienības Ians Gerisons.

Krists Neilands, kuram šis bija pirmais starts šajā gadā, posmu noslēdza 111. vietā. Kopvērtējumā latvietis tika ierindots 102. pozīcijā. Tikmēr par kopvērtējuma uzvarētāju kļuva titulētais kolumbietis Nairo Kintana no franču pro kontinentālās vienības “Arkea”. Tuvāko sekotāju Aleksandru Vlasovu no “Astana” viņš apsteidza par 1 minūti un 4 sekundēm.

Dienvidamerikā vienu no prestižākajiem daudzdienu velobraucieniem – Kolumbijas tūri – noslēguši Māris Bogdanovičs un Viesturs Lukševics (“Amore&Vita – Prodir”). Sestajā etapā dalībniekiem bija jāveic 182 kilometru gara distance ar finišu kalnā, kas atrodas 3274 metru augstumā virs jūras līmeņa.

Uzvaru posmā guva “EF Pro” komandas kolumbiešu riteņbraucējs Daniels Martinezs (04:24:09), kurš par 1 sekundi apsteidza komandas biedru un tautieti Serhio Higuitu. Trešā vieta pērnā gada “Tour de France” kopvērtējuma uzvarētājam Eganam Bernalam (+00:00:03).

Viesturs Lukševics noslēdzošajā posmā ieguva 61. vietu (+00:09:50), bet Mārim Bogdanovičam 113. pozīcija (+00:22:30). Tūri noslēdza 131 riteņbraucējs. Kopvērtējumā Viesturam 54. vieta, bet Mārim, kurš divas reizes finišēja TOP15, 110. pozīcija. Uzvarēja Higuita, kurš par 7 sekundēm apsteidza tautieti Martinezu.

Atbalstītāji un partneri

 

binders

binders
binders
binders
izm1
 lsfp
 lok
valstssportam
arcers logo
4CYCLISTS LOGO 2018 4 CYCLISTS
lraa
piebalga1
lvm


Starptautiskās organizācijas

 uec
 ucinew