Sidebar

 

Pasaules tūres komandas "Trek-Segafredo" braucējs Emīls Liepiņš svētdien "Kūrnes-Briseles-Kūrnes" viendienas klasiku nepabeidza, sacensību pirmajā daļā piedzīvojot sāpīgu kritienu. Izmantota sportacentrs.com informācija. 

 Emīls Liepiņš sezonu jaunajā komandā sāka daudzsološi. "Trek-Segafredo" debijā viņš izcīnīja sesto vietu UCI pirmās kategorijas viendienas sacensībās Maljorkā, nopelnīdams 40 UCI punktus, bet trīs dienas vēlāk, 2. februārī, tāda paša ranga velobraucienā ieņēma devīto vietu. Abās viendienas sacensībās viņš veica pēdējo maiņu komandas sprinta vilcienā, palīdzot Mateo Mosketi gūt divas uzvaras.

 
29. februārī Latvijas riteņbraucējs beļģu viendienu kalendāru atklāja ar "Omloop Het Nieuwsblad", kur viņš nefinišēja, tomēr ieguldītais darbs atmaksājās ar komandas biedra Jaspera Steivena uzvaru. Tomēr svētdien "Kūrnes-Briseles-Kūrnes" viendienā Liepiņš piedzīvoja diezgan smagu kritienu un izstājās no sacensībām.

Vēlāk viņš atklāja, ka ir guvis tikai nobrāzumus un muskuļu sasitumus. Liepiņam un komandas biedram Edvardam Tēnsam pēc sacensībām arī bija apbintēti rokas īkšķi, tomēr sezonas kalendāru tam nevajadzētu būtiski ietekmēt.

 

 

Atbalstītāji un partneri

 
smscredit
binders
izm1
 lsfp
 lok
valstssportam
BBA
reck
arcers logo
4CYCLISTS LOGO 2018 4 CYCLISTS
LNK group logo
lraa
piebalga1
lvm


Starptautiskās organizācijas

 uec
 ucinew