Sidebar

RSK “Tandēms” un Latvijas Riteņbraukšanas federācija informē, ka uz šobrīd nenoteiktu laiku atlikti Latvijas pieaugušo un jaunatnes kausa šosejas riteņbraukšanā pirmie divi posmi – “Dobeles dzirnavnieka” kausa 1. un 2. posms, kas bija plānoti 18. un 19. aprīlī Dobelē.

Ņemot vērā valstī izsludināto ārkārtējo situāciju, tiek atlikti vai atcelti virkne sporta, kultūras un izklaides pasākumi. To vidū ir arī virkne iepriekš plānotās riteņbraukšanas sacensības. Neskatoties uz to, ka šobrīd ārkārtējā situācija Latvijā ir noteikta līdz 14. aprīlim, ņemot vērā kopējo situāciju Latvijā un pasaulē, RSK “Tandēms” un Latvijas Riteņbraukšanas federācija informē par 18. un 19. aprīlī Dobelē paredzētajām šosejas riteņbraukšanas sacensībām.

Nolemts uz šobrīd nenoteiktu laiku atlikt “Dobeles dzirnavnieks” kausa šosejas riteņbraukšanā 1. un 2. posma sacensības, kas reizē ir arī Latvijas pieaugušo un jaunatnes kausa 1. un 2. posms. Organizatori turpinās aktīvi sekot līdzi situācijai valstī. Sacensību norise tiek plānota, tomēr norises laiks šobrīd nav nosakāms.

RSK “Tandēms” un LRF aicina ikvienu izturēties atbildīgi. Ja esat atgriezies no treniņnometnes ārzemēs, obligāti ir jāievēro 14 dienu pašizolācija, kas aizliedz jebkādus kontaktus vai saskarsmi ar apkārtējiem.

Atbalstītāji un partneri

 
smscredit
binders
izm1
 lsfp
 lok
valstssportam
BBA
reck
arcers logo
4CYCLISTS LOGO 2018 4 CYCLISTS
LNK group logo
lraa
piebalga1
lvm


Starptautiskās organizācijas

 uec
 ucinew