Sidebar

Eiropas Riteņbraukšanas savienība (UEC) sestdien informēja, ka šogad nenotiks Itālijas pilsētā Trentino no 9. – 13.  septembrim plānotais Eiropas čempionāts šosejas riteņbraukšanā elites, U23 un junioru grupām. Trentino pilsēta čempionātu varēs rīkot 2021. gadā. UEC gan turpina darbu, lai atrastu citu norises vietu, kur tomēr šogad notiktu Eiropas čempionāta sacensības šosejas riteņbraukšanā.

Ņemot vērā visā pasaulē spēkā esošo pandēmiju vīrusa “Covid – 19” dēļ, starptautiskais šosejas riteņbraukšanas kalendārs solās būt ļoti pieblīvēts sezonas beigās. Vienlaikus, joprojām nav pilnas skaidrības par iespēju aizvadīt prestižākos daudzdienu un viendienu velobraucienus.

Sestdien ar paziņojumu sabiedrībai nāca klajā UEC, kas informēja par šī gada Eiropas čempionāta šosejas riteņbraukšanā atcelšanu. Vadošos Eiropas valstu elites, U23 un junioru grupu šosejas riteņbraucējus no 9. – 13. septembrim bija paredzēts uzņemt Itālijas pilsētai Trentino. Smagā situācija Itālijā un Eiropā kopumā, organizatoriem un UEC lika pieņemt lēmumu par sacensību atcelšanu. Vienlaikus UCI paziņoja, ka tiek izskatītas iespējas čempionāta aizvadīšanai 2020. gadā kādā no citām Eiropas valstīm. 

Panākta vienošanās par to, ka Trentino būs iespēja rīkot 2021. gada Eiropas čempionātu šosejas riteņbraukšanā, kas sākotnēji bija plānots Baltkrievijā.

Pērn Eiropas čempionātā elites grupā vīriem Toms Skujiņš izcīnīja augsto 15. vietu. Iepriekš godalgas šo sacensību U23 vecuma grupā izcīnīja – Skujiņš, Andžs Flaksis, Kalvis Eisaks, Artūrs Ansons, Normunds Lasis un Romāns Vainšteins.

Atbalstītāji un partneri

 
smscredit
binders
izm1
 lsfp
 lok
valstssportam
BBA
reck
arcers logo
4CYCLISTS LOGO 2018 4 CYCLISTS
LNK group logo
lraa
piebalga1
lvm


Starptautiskās organizācijas

 uec
 ucinew