Sidebar

Šosejas riteņbraukšanas cienītāji trešdien, 1. jūlijā, Biķernieku kompleksajā sporta bāzē aicināti piedalīties 100 kilometru garajā “BSC Group GP” velobraucienā, kas kā pirmās kategorijas sacensības iekļautas Latvijas kausa vērtējumā. Pieteikšanās velobraucienam iespējama mājaslapā lrf.lv līdz 29. jūnijam.

 

Šosejas riteņbraukšanas sacensību sezona Baltijas valstīs uzņem apgriezienus. Pirmie velobraucieni šajā gadā aizvadīti gan Latvijā, gan arī Igaunijā un Lietuvā. Valkā notikušās “Valkas četrcīņas” sacensības šosejas riteņbraukšanā, kas bija Latvijas kausa pirmais posms, pulcēja pēdējo gadu rekordlielu dalībnieku rekordskaitu sporta distancē – 165 riteņbraucējus.

Šosejas riteņbraukšanas sacensību sezona Latvijā turpināsies 1. jūlijā Rīgā. Biķernieku kompleksajā sporta bāzē pulksten 18:00 startēs “BSC Group GP” velobrauciens. Sacensībām piešķirta Latvijas kausa 1. kategorija. Sacensību rīkotāji piedāvās 100 kilometru garu distanci, kas sadalīta 18 Biķernieku trases apļos. Distancē iekļauti arī četri starpfiniši, kuros būs iespēja pacīnīties par atbalstītāju sarūpētajām balvām.

Sacensībās piedalīties aicināti junioru, amatieru, elites vīriešu, kā arī sieviešu kategoriju braucēji. Dalībnieki tiks vērtēti astoņās vecuma un meistarības grupās kā vīriem, tā dāmām. Tiks dots kopējais starts, bet tie dalībnieki, kuri tiks noķerti pa apli sacensības varēs turpināt līdz līderu finišam.

Absolūtajā vērtējumā vīriešiem un sievietēm pirmo sešu vietu ieguvēji saņems arī naudas balvas, kā arī pārsteigumu balvas no sacensību atbalstītājiem.

Iepriekšējā pieteikšanās velobraucienam līdz 29. jūnijam ir pieejama mājaslapā lrf.lv. Tur atrodams arī nolikums un cita aktuālā informācija. Sacensību rīkotāji informē, ka dalībniekiem ir jāievēro savstarpējās distancēšanās nosacījumi pirms starta (neieskaitot stāšanos starta koridorī) un pēc finiša. Rīkotāji parūpēsies par roku dezinfekcijas līdzekļiem.

Sacensības rīko biedrība “EVELO Team” sadarbībā ar Latvijas Riteņbraukšanas federāciju. Atbalstītāju pulkā – “BSC Group”, “Evelostore.com”, veikals “Fans”, “Song Wash” automazgātuve, “Eleven sportswear”, “Koblenz” drošība, “Piebalgas alus”, “Vēvers”, “Citybee”, “SIS” sporta uzturs, “Puķu kurjers”.

PIETEIKŠANĀS PIEEJAMA ŠEIT:

NOLIKUMS PIEEJAMS ŠEIT:

Atbalstītāji un partneri

 
smscredit
binders
izm1
 lsfp
 lok
valstssportam
BBA
reck
arcers logo
4CYCLISTS LOGO 2018 4 CYCLISTS
LNK group logo
lraa
piebalga1
lvm


Starptautiskās organizācijas

 uec
 ucinew