Sidebar

Latvijas riteņbraucējs Toms Skujiņš no "Trek - Segafredo" vienības svētdien Rietumflandrijā finišēja 86.vietā UCI Pasaules tūrē iekļautajās vienas dienas sacensībās "Gent-Wevelgem", kurās uzvaras laurus plūca viņa komandas biedrs Mads Pedersens. Toms paveica nozīmīgu darbu komandas labā, vienlaikus saskaroties ar velosipēda tehnisku problēmu. 

Flandrijas klasikās iekļautajā velobraucienā Ģente-Vēvelgema riteņbraucēji svētdien veica 232,5 kilometrus ar daudziem kāpumiem distances otrajā daļā, kā arī trasē bija bruģa sekcijas.

Pasaules eksčempions Pedersens bija līderu grupā un uzvaru izrāva finiša spurtā, dānim pārspējot francūzi Floriānu Senešalu ("Deceuninck - Quick Step") un itāli Mateo Trentinu (CCC). Vadošais trijnieks finiša līniju šķērsoja pēc distancē pavadītām piecām stundām 19 minūtēm un 20 sekundēm. Toms Skujiņš bija grupā, kas zaudēja sešas minūtes un 11 sekundes, latvietim ieņemot 86.vietu. Jāņem gan vērā, ka Toms svarīgā mirklī saskārās ar velosipēda tehnisku likstu- plīsušu riepu. 

Vēsturē 82. "Gent-Wevelgem" velobraucienam bija jānotiek pavasarī, taču koronavīrusa pandēmijas dēļ tas tika pārcelts uz rudeni.

Atbalstītāji un partneri

 
smscredit
binders
izm1
 lsfp
 lok
valstssportam
BBA
reck
arcers logo
4CYCLISTS LOGO 2018 4 CYCLISTS
LNK group logo
lraa
piebalga1
lvm


Starptautiskās organizācijas

 uec
 ucinew