Sidebar

Ceturtdien “Trek – Segafredo” komanda paziņoja savu sastāvu dalībai sezonas trešajai grandtūrei “Vuelta a Espana”. Par prieku Latvijas sporta līdzjutējiem sastāvā iekļauts arī dobelnieks Emīls Liepiņš, kuram šī būs debija kādā no grandtūrēm.

“Vuelta a Espana” daudzdienu velobrauciens ir sezonas noslēdzošā grandtūre. Šogad to ievērojami ietekmējis vīruss “Covid – 19”. Bez stingriem drošības pasākumiem, mainīts arī sākotnēji plānotais maršruts. Ierastā 21 posma vietā būs jāveic 18 etapi. Tūre sāksies otrdien, 20. oktobrī, bet finišēs 8. novembrī Madridē.

Ceturtdien savu sastāvu sacensībām paziņoja ASV reģistrētā vienība “Trek – Segafredo”. Starp astoņiem braucējiem sastāvā vietu nopelnījis arī 27 gadus vecais dobelnieks Emīls Liepiņš. Mūsu sportistam šī būs debija kādā no grandtūrēm.

Emīls, kurš “Trek – Segafredo” pārstāvēs arī nākamgad, lieliski sevi pieteica Maljorkas tūrē, kur divas reizes finišēja TOP10 skaitā un sekmēja komandas biedra Mateo Mosketi panākumu. Vienīgo pjedestālu šogad viņš guva Ungārijas tūrē, kur ceturtajā posmā finišēja otrais.

“Trek – Segafredo” uzsvaru Spānija tūrē liks tieši uz cīņu par uzvaru atsevišķos etapos. Komandas līdera loma atvēlēta Mosketi, kurš sekmīgi atlabis no smagā savainojuma pēc kritiena sezonas ievadā. Ļoti nozīmīga loma būs arī Liepiņam, kurš plānots kā noslēdzošais Mateo palīgs. Vienlaikus, arī latvietim tiks dotas savas iespējas. Kopvērtējumā par cienījamu rezultātu varētu pacīnīties dānis Niklass Egs.

Galvenie favorīti cīņā par kopvērtējumu būs – Kristofers Frūms (“Ineoss”), Toms Dumulens, Primožs Rogličs (“Jumbo – Visma”), Tibo Pino (“FDJ”), Alehandro Valverde (“Movistar”) un citi.

Atbalstītāji un partneri

 
smscredit
binders
izm1
 lsfp
 lok
valstssportam
BBA
reck
arcers logo
4CYCLISTS LOGO 2018 4 CYCLISTS
LNK group logo
lraa
piebalga1
lvm


Starptautiskās organizācijas

 uec
 ucinew