Sidebar

Kiksis Ainars 28  05Latvijas treka riteņbraucējs Ainārs Ķiksis ceturtdien Maskavā laboja sev piederošo Pasaules meistaru rekordu 200 metros gaitā. Jaunais rekords tagad ir 10.153 sekundes.

 

 

Ķiksis, kurš ir “Evelo team” komandas braucējs un treka riteņbraukšanas treneris Maskavā, ceturtdien uzaicināja oficiālās un kompetentās UCI kategorijas amatpersonas, lai veiktu jaunu Pasaules meistaru rekorda brauciena mēģinājumu 200 metros gaitā. Krilatskas velotrekā viss nepieciešamais bija sagatavots, lai oficiāli varētu fiksēt un reģistrēt latvieša rezultātu.

 

43 gadu vecais sportists veica lielisku apli, uzrādot rezultātu 10.153 sekundes. Tādējādi Ainārs par vairāk nekā trīs simtdaļām laboja sev piederošo Pasaules meistaru rekordu.

 

Arī Latvijas absolūtais rekords šajā disciplīnā pieder tieši Ķiksim. Tas sasniegts 1991. gadā tieši Maskavā. Tolaik Ainārs bija 19 gadus vecs sportists un uzstādītais rezultāts bija 10.098 sekundes. Valmierietis, kura ikdiena paiet trenējoties pašam un trenējot citus Maskavā, mērķtiecīgi bija gatavojies šim rezultātam. Jau drīzā nākotnē varam sagaidīt jaunu rekorda labojuma mēģinājumu.

 

 

Atbalstītāji un partneri

 

binders

binders
binders
binders
izm1
 lsfp
 lok
valstssportam
arcers logo
4CYCLISTS LOGO 2018 4 CYCLISTS
lraa
piebalga1
lvm