Latvijas treka riteņbraucējs Ainārs Ķiksis noslēdzis dalību pasaules meistaru (senioru) čempionātā. Komandu braucienā Ķiksis kopā ar sportistiem no Krievijas un Japānas izcīnīja bronzas medaļu.

Jau vēstījām par lielisko Aināra Ķikša sniegumu pasaules meistaru čempionātā treka riteņbraukšanā. “Evelo team” komandu pārstāvošais sportists izcīnīja zelta medaļas gan 750 metru individuālajā braucienā, gan sprintā. Aināra noslēdzošais starts pasaules čempionātā bija komandu brauciens. Sacensību nolikums ļāva sportistiem veidot internacionālās komandas.

Ķikša komandas biedri bija – japānis Kohs Annoura un krievs Viktors Šapovalovs. Komandu braucienā sportisti veica 750 metru garu distanci (3. apļus gaitā). Uzvaru izcīnīja Austrālijas sportisti – Gevins Vaitss, Daniels Rikards un Maikls Smits. Viņu rezultāts – 48,196 sekundes. Otro vietu guva vienība “Fishman” ar Keitu Bruneiu, Kriku Vaitmenu un Stefanu Maklaurgiju sastāvā. Uzvarētājiem šis trio zaudēja 0,83 sekundes.

Ķiksis ar saviem komandas biedriem 13 vienību konkurencē tikmēr izcīnīja augsto trešo vietu. Uzvarētājiem šī komanda zaudēja vairāk nekā vienu sekundi. Mūsu trekists tādējādi čempionātu noslēdza ar trim izcīnītām godalgām – divām zelta un vienu bronzas.