Sidebar

Krievijā notiekošajās UCI 1. kategorijas treka riteņbraukšanas elites sacensībās Latvijas trekists Ainārs Ķiksis laboja sev piederošo pasaules meistaru un Latvijas rekordu 200 metros gaitā, sprinta sacensības noslēdzot 30. vietā. Tikmēr kēringā 55 dalībnieku konkurencē Valmieras gada sportistam 13. vieta.

Ainārs Ķiksis, neskatoties uz cienījamo vecumu, turpina startēt elites līmeņa sacensībās. Aizvadītās nedēļas nogalē “Evelo” komandu ikdienā pārstāvošais trekists piedalījās Krievijā notiekošajās Maskavas lielās balvas izcīņas sacensībās. Sacensības pulcēja ļoti kuplu dalībnieku skaitu no  Eiropas valstīm, kā arī Japānas.

Sprinta kvalifikācijā piedalījās 65 dalībnieki, kas ir šo sacensību dalībnieku rekordskaits. Ķiksim padevās lielisks brauciens. Valmierietis sasniedza rezultātu -10,081 sekundes. Tas ir jauns pasaules meistaru rekords, kā arī jauns Latvijas rekords. Ķiksis turpinājumā piedalījās sprinta pamatsacensībās, kurās ļoti sīvā cīņā pēc fotofiniša piekāpās Japānas sportistam un tālāk netika, jo Cerību kausa brauciens rīkots netika.

Turpinājumā Ainārs startēja kēringā. Dalībnieku vidū šeit bija 55 sportisti. Ķiksis centās iekļūt pusfinālā caur diviem cerību braucieniem, tomēr tas neizdevās. Galarezultātā tika gūta  respektbalā13. vieta.

Atbalstītāji un partneri

 
smscredit
binders
izm1
 lsfp
 lok
valstssportam
BBA
reck
arcers logo
4CYCLISTS LOGO 2018 4 CYCLISTS
LNK group logo
lraa
piebalga1
lvm