BMX

Zēbolds izcīna Latvijai vēsturisku godalgu UCI elites līmeņa BMX frīstaila sacensībās  

Lielisku panākumu svētdien sasniedzis Latvijas vadošais BMX frīstailists Ernests Zēbolds, kurš Spānijā izcīnīja augsto trešo vietu UCI C1 kategorijas parka sacensībās “Extreme Barcelona”. Līdz šim nevienam mūsu valsts sportistam nebija izdevies sasniegt tik lielu panākumu šī veida UCI elites līmeņa sacensībās.

Ernests Zēbolds ikdienā pārstāv “Rave team” komandu. Talantīgais sportists regulāri startē dažāda mēroga UCI un vietējā mēroga BMX paraka sacensībās dažādos pasaules reģionos. Aizvadītās nedēļas nogalē Ernests devās uz Spānijas pilsētu Barselonu, lai tur ņemtu dalību UCI C1 kategorijas sacensībās – “Extreme Barcelona”.

Tās pulcēja virkne augsta līmeņa BMX frīstalistus kā no Eriopas, tā Dienvidamerikas un citu reģionu valstīm. Dalībnieku vidū bija arī divi Tokijas Olimpisko spēļu dalībnieki Daniels Dhers un Kenets Tensio.

Uzvaru sacensībās svinēja Daniels Dhers no Venecuēlas, apliecinot savu piederību pasaules superzvaigznēm. Viņš par savu sniegumu saņēma 87,33 punktus. Otro vietu ieguva Argentīnas pārstāvis Hosē Toress no Argentīnas (86,33 punkti). Tikmēr par lielu prieku Latvijas BMX frīstaila saimei, labāko trijnieku noslēdza Ernests Zēbolds (81,00) punkti.

Ernests tādējādi kļuva par pirmo latvieti, kuram izdevies kāpt uz goda pjedestāla vīru elites UCI līmeņa sacensībās.

LRF logo

KONTAKTI

Latvijas Riteņbraukšanas Federācija
Roberta Feldmaņa iela 11, Rīga LV -1014
Tālr./fakss: 67540605
Reģistrācijas numurs: 40008023340
Banka: A/S «Swedbank», konts LV70HABA000140J038044