BMX

Latvijas BMX sacensību sezona noslēgsies Smiltenes novadā  

Sestdien Smiltenes novada Silvas BMX trasē no pulksten 11:00 norisināsies Latvijas BMX kausa sestā posma sacensības. Tikmēr svētdien turpat notiks “Grand Final BMX” sacensības, ar ko noslēgsies pašmāju BMX sacensību sezona. Foto: Sanda  Balode.

Latvijas BMX kausa sacensībās, kas ir vadošais BMX seriāls Baltijas valstīs šajā gadā, jau aizvadīti pieci no kopumā sešiem posmiem. Spraigas un aizraujošas sacensības norisinājušās – Valmierā, Ventspilī, Rīgā, Jelgavā un Mārupē.

Šīs nedēļas sestdienā Smiltenes novada Silvas trasē norisināsies noslēdzošais posms. Sacensību rīkošanu uzņēmies vietējais “Silvas Ziķeri” BMX klubs. Silvas trase ir viena no senākajām aktīvajām BMX būvēm Latvijā. Lai arī trasē nav pro sekcijas, tomēr tajā ir virkne dažādu knifu. Īpaši interesanta tā ir jaunatnes grupu sportistiem.

Sacensības norisināsies divos blokos. Pirmais no tiem sāksies pulksten 11:00. Tajā startēs jaunāko grupu, kā arī krūzeru kategoriju braucēji. Tikmēr otrais bloks, kurā startēs jaunatnes, Pro open un amatieru grupu sportisti, sāksies no pulksten 15:00. Ātrākie dalībnieki tiks noteikti kopumā 22 vecuma un meistarības grupās. Dalībnieku vidū būs Latvijas, Igaunijas un arī Lietuvas klubu sportisti.

Svētdien turpat Silvas trasē notiks “Grand Final BMX” sacensības, kuru sākums no pulksten 10:35. Šīs būs arī gada noslēdzošās BMX sacensības mūsu valstī.

LRF logo

KONTAKTI

Latvijas Riteņbraukšanas Federācija
Roberta Feldmaņa iela 11, Rīga LV -1014
Tālr./fakss: 67540605
Reģistrācijas numurs: 40008023340
Banka: A/S «Swedbank», konts LV70HABA000140J038044