BMX

Valmierā norisināsies Crystal Dent BMX Latvijas kausa 3.posms un Valmieras novada kausa izcīņa BMX

Šajā nedēļas nogalē - 3. un 4. jūnijā BMX kluba “Tālava” velotrasē, atpūtas parkā “Avoti” pie Valmieras norisināsies vērienīgas BMX sacensības, kurās piedalīsies vadošie Latvijas BMX sportisti kā arī ārvalstu viesi. Sestdien, 3. jūnijā notiks Crystal Dent BMX Latvijas kausa trešais posms, savukārt svētdien, 4. jūnijā notiks cīņas par Valmieras novada BMX kausu un Valdeko BMX klubu komandu kausu.

Sestdien, 3. jūnijā, pl. 11.00 “Avotos” tiks dots starts Crystal Dent BMX Latvijas kausa trešajam posmam, kur vairāk kā 400 dalībieku vidū piedalīsies vadošie Latvijas BMX sportisti un ārvalstu viesi no Lietuvas, Igaunijas, Somijas un Slovākijas.

Svētdien, 4. jūnijā, pl. 10.00 BMX velosportisti cīnīsies par Valmieras novada kausu BMX un Valdeko klubu komandu kausu. Arī šajās sacensībās piedalīsies spēcīgākie Latvijas sportisti un ārvalstu viesi. Gan sestdien, gan svētdien spēcīgāko vīru starti notiks no deviņus metrus augstās, Olimpiskajam standartam atbilstošās, starta estakādes.

Sacensības organizē BMX sporta klubs “Tālava”. Par atbalstu sacensībām rūpējas Valmieras novada pašvaldība, Latvijas Riteņbraukšanas federācija, “Crystal Dent” zobārstniecība, Bistro-kafe “Valdeko”, būvniecības tehnikas noma “Zītari” un “Honest rent”, veikals “Austris”, Valmieras sporta skola, “Logu alianse”, zemnieku saimniecība “Zemturi”, reklāmas ražotne “PRINTO” un atpūtas parks “AVOTI”.

Skatītājiem sacensībās ieeja bez maksas!

Informāciju sagatavoja:
Kristaps Matisons
BMX sporta klubs “Tālava”
www.facebook.com/bmxtalava

 

LRF logo

KONTAKTI

Latvijas Riteņbraukšanas Federācija
Roberta Feldmaņa iela 11, Rīga LV -1014
Tālr./fakss: 67540605
Reģistrācijas numurs: 40008023340
Banka: A/S «Swedbank», konts LV70HABA000140J038044