BMX

Artis Ozols uz trešo termiņu apstiprināts UEC BMX komisijā

Latvijas Riteņbraukšanas federācijas (LRF) izpilddirektors un BMX menedžeris Artis Ozols uz trešo termiņu apstiprināts darbam Eiropas Riteņbraukšanas savienības (UEC) BMX komisijā. (Foto uzņemta pirms Eiropas BMX čempionāta Valmierā norises. No kreisās - Artis Ozols, UEC prezidents Enriko Della Kasa un Valmieras pilsētas domes priekšsēdētājs Jānis Baiks. 

UEC ir viena no galvenajām riteņbraukšanas sporta starptautiskajām organizācijām pasaulē. Tās pārraudzībā ir riteņbraukšanas sporta veidu koordinēšana Eiropā. Šī gada martā notika organizācijas prezidenta un valdes vēlēšanas. Par jauno prezidentu tika apstiprināts Enriko Della Kasa, kuram atbalstu sniedza arī LRF.

Šajā nedēļā tika apstiprinātas arī UEC komisijas. Darbam UEC BMX komisijā trešo termiņu pēc kārtas apstiprināts arī LRF izpilddirektors un BMX menedžeris Artis Ozols. Viņš UEC BMX komisijā sekmīgi darbojas jau kopš 2013. gada.

2019. gadā Latvija sekmīgi organizēja UEC Eiropas BMX čempionātu, bet šajā gadā Valmierā tiek plānota UEC Eiropas BMX kausa posmu norise. Arī šo sacensību koordināciju veic tieši UEC. Artis ilgstošā laika periodā sekmējis Latvijas pozīciju stiprināšanu ne tikai Eiropas, bet arī pasaules līmenī.

Bez Arta Ozola, komisijā apstiprināti arī – Jolanda Polkampa (Nīderlande), Katarīna Lākonena (Somija), Martine Martiness (Francija), Pāvels Kostjukovs (Krievija) un Mihels Vermīrens (Beļģija). Komisija apstiprināta līdz 2025. gadam.

LRF logo

KONTAKTI

Latvijas Riteņbraukšanas Federācija
Roberta Feldmaņa iela 11, Rīga LV -1014
Tālr./fakss: 67540605
Reģistrācijas numurs: 40008023340
Banka: A/S «Swedbank», konts LV70HABA000140J038044