Bogdanovičs izcīna vietu TOP10 “Langakwi” tūres 7. posmā

Piektdien Malaizijā notiekošā “Petronas Tour de Langkawi” (UCI Pro sērija) 7. posmā Latvijas šosejas riteņbraucējs Māris Bogdanovičs (“Hengxiang Cycling team”) lielās grupas finiša spurtā izcīnīja 10. vietu. Lielisku darbu viņa labā paveica Andris Vosekalns, kurš finiša līniju šķērsoja 109. pozīcijā.

112 tūri turpinošie riteņbraucēji veica 124 kilometru garu distanci, vidējam ātrumam pārsniedzot 48 kilometrus stundā, bet gaisa temperatūra svelmainajā Malaizijā pārsniedza +38 grādus pēc celsija. Pēdējie kilometri, kas bija piemēroti sprinteriem, izvērtās ļoti tehnisks un bagātīgs ar tehniskiem pagriezieniem. Māri pozīcijā izveda Andris. Beigās dobelnieks palika viens, pēdējā līkumā iebraucot nedaudz par dziļu. Finiša paugurā viņš prata aizcīnīties līdz 10. vietai, kas ir viņa otrs augstākais rezultāts tūrē.

Andris Vosekalns finišēja sekotāju vidū, 2 minūtes un 27 sekundes aiz uzvarētāja. Viņam klasificēta 109. pozīcija.  Velobrauciens noslēgsies sestdien ar 156 km garu līdzenuma etapu.