“Tour du Loir et Cher” otrajā posmā 148 velobraucienā startējošie dalībnieki veica 189,3 kilometru garu distanci paugurainā apvidū. Kopumā tika pievarēti vairāk nekā 1200 augstuma metri. Beigu daļa veda pa pilsēta apli ar vienu izteiktāku pacēlumu katrā no tiem.
Mārtiņš Pluto arī šajā posmā bija “Energus” komandas līderis uz finiša spurtu. Neskatoties uz vairākiem atrāvienu mēģinājumiem, grupa uz finišu atbrauca kopā. Pluto spraigā cīņā otro dienu pēc kārtas finišēja labāko desmitniekā. Šajā posmā latvietim septītā vieta. Ar tādu pat finiša laiku (04:26:25) uzvarēja (“Lotto Groupe Wanty”) Beļģijas riteņbraucējs Matiass De Kērmakers.
Kārlis Klismets palīdzēja Pluto veidot pozīciju uz finiša spurtu, pats ierindojoties 97. vietā (+00:00:00). Kritienu piedzīvoja abu komandas biedrs Raits Ārms, kurš spēja sasniegt finišu 136. vietā.
Piektdien tūrē 195,4 kilometru garš pārbaudījums ar 976 augstuma metriem.
Māris Bogdanovičs koncentrējās uz komandas darbu Haiņanas tūres otrajā posmā, kas bija 214 kilometru garš un 2680 augstuma metriem bagātīgs. Visaugstāk no Māra komandas biedriem finišēja austrālietis Bendžamins Dibāls, kuram 39. vieta (+00:01:17). Bogdanovičs finišēja 92. vietā, 14 minūtes un 29 sekundes aiz posma uzvarētāja Tomasa Silvas no “Astana” vienības.
Piektdien sportisti veic 193 kilometru garu un kāpumiem bagātu trešo etapu.
