Sidebar

Gada Ritenbraucejs FotoNo 10. – 30. novembrim ikviens sporta un riteņbraukšanas līdzjutējs būs aicināts balsot par 2014. gada Latvijas labāko riteņbraucēju. Pagājušajā gadā par gada riteņbraucēju tika atzīts Eiropas čempionāta bronzas medaļnieks šosejas riteņbraukšanā grupas braucienā Toms Skujiņš.

 

Riteņbraukšanas sacensību sezona Latvijā jau teju ir noslēgusies. Vairāki starti Latvijas sportistiem vēl paredzēti starptautiskajā arēnā. Novembra beigās izšķirošās cīņas ASV čempionātā gaidāmas mūsu divkārtējam Olimpiskajam čempionam Mārim Štrombergam. Valmierietim šis ir vienīgais no lielajiem tituliem, kas vēl nav iegūts. Vairākas sacensības Āzijā aizvadīs arī Latvijas šosejas riteņbraucēji, tomēr viņiem sezonas nopietnākie starti jau aiz muguras. Starptautiskā sezona noslēgusies mūsu elites un U23 vecuma kalnu riteņbraucējiem, kuri uzrādījuši visu laiku labākos rezultātus.

 

Otro gadu pēc kārtas Latvijas Riteņbraukšanas federācija noteiks sezonas gada labāko riteņbraucēju. Šī nozīmīgā titula noskaidrošanā vērā tiks ņemti pieci kritēriji – līdzjutēju, mediju pārstāvju, Latvijas Riteņbraukšanas federācijas (LRF) padomes, LRF šosejas/ MTB treneru padomes un BMX klubu padomes balsojumi.

 

Līdzjutēju balsojums, kas sastādīs daļu no kopējā gada labākā riteņbraucēja noteikšanas, sāksies 10. novembrī un turpināsies līdz 30. novembrim. Par savu favorītu balsot būs iespēja mājas lapā lrf.lv, kā arī portāla draugiem.lv Latvijas Riteņbraukšanas federācijas lapā. Abās vietnēs nobalsot varēs vienu reizi.

 

Gada labākā riteņbraucēja balva, kurai piešķirts titulētā Latvijas trekista Dzintara Lāča nosaukums, tiks pasniegta Latvijas Riteņbraukšanas federācijas gada noslēguma pasākumā, kas norisināsies decembra otrajā pusē. Pasākuma laikā arī tiks godināti riteņbraucēji, klubi un citi nominanti.

 

Pagājušajā gadā par Latvijas gada labāko riteņbraucēju tika atzīts šosejas velosportists Toms Skujiņš, kurš izcīnīja trešo vietu Eiropas U23 čempionātā, bija piektais pasaules U23 čempionātā, kā arī uzvarēja Miera velobraucienā un Latvijas U23 čempionātā.

 

 

Aktuālais kalendārs

Atbalstītāji un partneri

 
smscredit
binders
izm1
 lsfp
 lok
valstssportam
BBA
reck
arcers logo
4CYCLISTS LOGO 2018 4 CYCLISTS
LNK group logo
lraa
piebalga1
lvm


Starptautiskās organizācijas

 uec
 ucinew