MTB

Pirmo reizi Latvijas valsts mežu MTB maratons notiks Priekulē  

Šīs nedēļas svētdienā, 15. augustā, Priekulē pirmo reizi notiks populārā Latvijas valsts mežu MTB maratona posms. Sacensību rīkotāju parūpējušies par aizraujošām un dinamiskām trasēm, kas vienaldzīgu neatstās nevienu velo cienītāju. Pieteikšanās un cita informācija pieejama mājaslapā velo.lv.

Rosīgajā Priekules pilsētiņā Kurzemes dienvidos riteņbraukšana bijusi lielā cieņā jau vairākus gadus. Vietējie sporta entuziasti vairāku gadu garumā rīkojuši MTB riteņbraukšanas sacensības, bet Priekules un tās apkārtnes velo cienītāji regulāri piedalās pašmāju velomaratonos.

Pirmo gadu Priekule uzņems Latvijas lielākā un tradīcijām bagātākā velo seriāla – Latvijas valsts mežu MTB maratona – posmu. Sacensību centrs atradīsies Priekules stadionā. Kā pirmie distancē dosies paši mazākie pedāļu minēji, pulksten 11:15 uzsākot azartiskos “Maxima” bērnu braucienus pa Priekules stadionu un tā apkārtni.

Dienas sportiskākais starts gaidāms pulksten 12:00, kad 48,2 kilometru garajā distancē dosies “Toyota” distances dalībnieki. Šeit jaunajam kopvērtējuma līderim Andžam Flaksim no netālās Dunalkas sīvāko konkurenci sola izrādīt “Dobeles dzirnavnieks/ FeelFree” braucēji – Alekss Krasts un Māris Bogdanovičs. Protams, lieli favorīti būs Flakša komandas biedri no “DTG – MySport” – liepājnieks Oskars Muižnieks un no Pļaviņām nākušais Lauris Purniņš. Abiem parocīgākas ir tehniski sarežģītākās un kalniem bagātākas distances.

Pulksten 12:10 13,8 kilometru garajā distancē dosies “Mammadaba” veselības brauciena dalībnieki, kuru vidū arī 12 un 14 gadīgo puišu, kā arī meiteņu grupu braucēji. Šeit favorīta lomā M12 grupas līderis Rihards Lozbers, kurš lieliski spēj tikt galā arī ar pat divus gadus vecāku puišu piedāvāto tempu.

Centrālais starts Priekulē gaidāms pulksten 13:15, kad 32,1 kilometru garajā distancē dosies “Lielbāta” Tautas brauciena dalībnieki. Azartiskajiem velo cienītājiem priekšā būs 32,1 kilometru gara un aizraujoša distance. Pirmajā posmā uzvaru svinēja Ģirts Cirvelis, bet otrajā posmā, kas notika Madonā, ātrākais bija Jānis Rubiks. Kurš uzvarēs Priekulē!?

Visa informācija par Priekules posmu pieejama mājaslapā velo.lv.

LRF logo

KONTAKTI

Latvijas Riteņbraukšanas Federācija
Roberta Feldmaņa iela 11, Rīga LV -1014
Tālr./fakss: 67540605
Reģistrācijas numurs: 40008023340
Banka: A/S «Swedbank», konts LV70HABA000140J038044