Trešdien Biķerniekos notiks lieliska sacīkste par “BSC Group” lielo balvu  

Šosejas riteņbraukšanas cienītāji trešdien, 30. jūnijā , Biķernieku kompleksajā sporta bāzē aicināti piedalīties 100 kilometru garajā “BSC Group GP” velobraucienā, kas kā pirmās kategorijas sacensības iekļautas Latvijas kausa vērtējumā. Foto: Kaspars Suškevičs.

Šosejas riteņbraukšanas sacensību sezona Latvijā sāk uzņemt apgriezienus. Pēc Latvijas un Baltijas čempionāta laiks arī nacionālās šosejas riteņbraukšanas sezonas – Latvijas kausa šosejas riteņbraukšanā startam.

Trešdien Biķernieku kompleksajā sporta bāzē pulksten 18:00 startēs “BSC Group GP” velobrauciens. Sacensībām piešķirta Latvijas kausa 1. kategorija. Sacensību rīkotāji piedāvās 100 kilometru garu distanci, kas sadalīta 18 Biķernieku trases apļos. Distancē iekļauti arī četri starpfiniši, kuros būs iespēja pacīnīties par atbalstītāju sarūpētajām balvām.

Sacensībās piedalīties aicināti junioru, amatieru, elites vīriešu, kā arī sieviešu kategoriju braucēji. Tiks dots kopējais starts, bet tie dalībnieki, kuri tiks noķerti pa apli sacensības varēs turpināt līdz līderu finišam. Absolūtajā vērtējumā vīriešiem un sievietēm pirmo sešu vietu ieguvēji saņems arī naudas balvas, kā arī pārsteigumu balvas no sacensību atbalstītājiem.

Mājaslapā lrf.lv atrodams nolikums un cita aktuālā informācija. Sacensību rīkotāji informē, ka dalībniekiem ir jāievēro savstarpējās distancēšanās nosacījumi pirms starta (neieskaitot stāšanos starta koridorī) un pēc finiša. Rīkotāji parūpēsies par roku dezinfekcijas līdzekļiem un ievēros visus valstī noteiktos ierobežojumus.

Sacensības rīko biedrība “EVELO Team” sadarbībā ar Latvijas Riteņbraukšanas federāciju. Atbalstītāju pulkā – “BSC Group”, “Evelostore.com”, veikals “Fans”, “Song Wash” automazgātuve, “Eleven sportswear”, “Koblenz” drošība, “Vēvers”, “Citybee”, “SIS” sporta uzturs, “Puķu kurjers”, “Red Bull”.

bikernieki 01

LRF logo

KONTAKTI

Latvijas Riteņbraukšanas Federācija
Roberta Feldmaņa iela 11, Rīga LV -1014
Tālr./fakss: 67540605
Reģistrācijas numurs: 40008023340
Banka: A/S «Swedbank», konts LV70HABA000140J038044