Svētdien Madonā gaidāms aizraujošā LVM MTB maratona seriāla 2. posms      

Šīs nedēļas svētdienā, 1. augustā, Madonā esošajā sporta un atpūtas bāzē “Smeceres sils” norisināsies Latvijas valsts mežu kalnu divriteņu maratona sezonas otrais posms. Sacensību rīkotāji parūpējušies par aizraujošām un ļoti dinamiskām trasēm.

 Madonā Latvijas valsts mežu MTB maratons atgriežas pēc vairāku gadu pārtraukuma. Iepriekš Madonas posms bijis viens no interesantākajiem un azartiskākajiem seriāla ietvaros. Dalībnieki allaž novērtējuši Vidzemes augstuma kāpumus, nobraucienus, kā arī šaurākas un platākas meža takas.

Turpinot tradīcijas, arī šogad sacensību centrs atradīsies sporta un atpūtas bāzē “Smeceres sils”. Šeit būs gan starta un finiša vietas, gan arī reģistrācijas centrs. Sacensību trases vīsies gan pa slēpošanas trasi, gan citiem apkārtējiem mežiem un ceļiem. Sacensību rīkotāji ir parūpējušies par dinamiskām trasēm, kas solās būt lielisks piedzīvojums kā iesācējiem, tā rūdītākiem pedāļu minējiem. Notiks arī “Maxima” bērnu braucieni, kuros piedalīties varēs ikviens mazais velo mīlis, sākot no trīs gadu vecuma.

Pasākumu kā pirmie ievadīs tieši jaunākie pedāļu minēji, kuri 09:30 uzsāks “Maxima” bērnu braucienus. Trase vedīs pa “Smeceres sila” trasi, iekļaujot arī pa kādam mazākam kalniņam. Pulksten 10:30 starta šāviens tiks dots dabas baudītājiem, kā arī zēnu un meiteņu sacensībām “Mammadaba” distancē. Distances garums sasniegs 18,5 kilometrus.

Dienas jaudīgākais starts neapšaubāmi būs “Toyota” brauciens. Dalībnieki trasē dosies pulksten 11:00 un veiks 55 kilometru garu un gana izaicinošu trasi Madonas apkārtnē. Pirmajā posmā vīru konkurencē visu goda pjedestālu aizņēma “DTG – MySport” komandas sportisti ar Latvijas čempionu Oskaru Muižnieku priekšgalā. Madonas posmā izaicinājumu līdervienībai gatavo “Dobeles dzirnavnieks/ FeelFree” ar Māri Bogdanoviču un Aleksu Krastu priekšgalā. Dāmām Siguldas posmā uzvarēja titulētā Lelde Ardava

Dienas centrālais starts “Smeceres silā” būs pulksten 12:15, kad trasē dosies “Lielbāta” Tautas brauciena dalībnieki, veicot 38 kilometru garu, dinamisku un kāpumiem bagātu trasi. Sezonu ar drošām uzvarām iesāka Ģirts Cirvelis un Renāte Rodionova, kuri startēs līderu kreklos.

Visa informācijas par sacensībām pieejama mājaslapā velo.lv. Tiem, kuri nav paguvuši pieteikties mājaslapā velo.lv, to būs iespējams paveikt norises vietā.

LRF logo

KONTAKTI

Latvijas Riteņbraukšanas Federācija
Roberta Feldmaņa iela 11, Rīga LV -1014
Tālr./fakss: 67540605
Reģistrācijas numurs: 40008023340
Banka: A/S «Swedbank», konts LV70HABA000140J038044