Liepiņš noslēdz jaunu divu gadu līgumu ar “Trek – Segafredo”  

Lieliskas ziņas pirmdien saņemtas par Latvijas izlases šosejas riteņbraucēju Emīlu Liepiņu. Dobelnieks noslēdzis jaunu divu gadu līgumu ar prestižo pasaules tūres šosejas riteņbraukšanas komandu “Trek – Segafredo”, kuru viņš pārstāv no 2020. gada sezonas sākuma. ASV reģistrēto vienību turpina pārstāvēt arī cits mūsu riteņbraucējs – Toms Skujiņš. Foto: Trek - Segafredo.

 Emīla Liepiņa karjera piedzīvojusi dažādus nogriežņus, tomēr kopš 2017. gada dobelnieka karjeras līkne bijusi ar izteiktu augšupeju. 2020. gadā Liepiņš parakstīju savu pirmo līgumu ar kādu no pasaules tūres vienībām. Viņš pievienojās Tomam Skujiņam “Trek – Segafredo” vienībā. Komandas sastāvā Emīls bijis liels palīgs virknē komandu uzvaru gan klasikās, gan daudzdienu posmos. Tieši Emīla īpašības ar smagu darbu palīdzēt komandai gūt uzvaras, ļoti apmierinājusi komandas vadību.

Individuāli pašam augstvērtīgākie rezultāti šo divu gadu laikā bijuši – otrā vieta Ungārijas tūres posmā, ceturtā vieta “UAE Tour” posmā, sestā vieta “Tirreno – Adriatico” velobrauciena posmā. Šogad Emīls izcīnīja sudraba medaļu Latvijas čempionātā šosejas riteņbraukšanā individuālajā braucienā. Emīls aizvadījis arī vienu grandtūri. Pērn “Vuealta a Espana” velobraucienā mūsu riteņbraucējs divas reizes finišēja labāko 15 skaitā.

Emīls Liepiņš pēc līguma parakstīšanas: “Esmu ļoti priecīgs par otro divu gadu līgumu ar vienu no pasaules vadošajā komandām. Jau janvārī man bija saruna ar komandas menedžeri, kurš izteica apmierinātību ar to, kā es daru savu darbu, palīdzot komandai sasniegt augstākos rezultātus. Menedžeris nākotnē saredz iespēju man dot vairāk iespējas pašam individuāli cīnīties par rezultātu. Esmu parādījis, ka varu braukt un būt noderīgs šim līmenim. Šī sezona man iesākās ļoti labi. Divās prestižās pasaules tūres sacensībās finišēju TOP6, tomēr vēlāk saslimu ar “Covid – 19” vīrusu. Slimošanas laikā komandas menedžeris man piezvanīja, lai nesatraucos par jauno kontraktu. Tas lieliski parāda, cik lieliska ir “Trek – Segafredo” vienība pret saviem sportistiem!”

Bez Liepiņa, komanda pirmdien paziņoja par jauniem līgumiem ar citiem klasiku braucēji – ASV supertalantu Kvinu Simonsu, luksemburgieti Aleksu Kiršu, beļģi Edvardu Tēnsu un dāni Aleksandu Kampu. “Trek – Segafredo” turpinās pārstāvēt arī Toms Skujiņš, kurš pērn noslēdza jaunu divu gadu līgumu.

Šodien abi latvieši uzsāks Polijas tūres velobraucienu, kas ilgs līdz nedēļas beigām.

LRF logo

KONTAKTI

Latvijas Riteņbraukšanas Federācija
Roberta Feldmaņa iela 11, Rīga LV -1014
Tālr./fakss: 67540605
Reģistrācijas numurs: 40008023340
Banka: A/S «Swedbank», konts LV70HABA000140J038044