LSFP izsludina Sporta stipendiju konkursu

Latvijas Sporta federāciju padome (LSFP) līdz 2021. gada 25. oktobrim aicina pieteikties valsts finansētajām Sporta stipendijām 2021./2022. mācību gadam. Sporta stipendijas piešķiršanas mērķis ir sekmēt studējošo augstas klases sportistu iespējas apvienot studijas ar sportiskās meistarības izaugsmi, popularizējot studentu sportu un veicinot rezervju sagatavošanu Latvijas izlašu komandām.

 Kopš 2007. gada ar Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) atbalstu tiek piešķirts finansējums sportistu duālās karjeras izaugsmei. Pērn šādai stipendijai pieteicās 72 sportisti, bet atbalstu mācībām saņēma 51.

Līdz 25. oktobrim bakalaura, maģistra vai doktora programmās studējošie Latvijas izlašu dalībnieki un kandidāti tiek aicināti pieteikties LSFP izsludinātajai Sporta stipendijai. Uz stipendiju var kandidēt tie Latvijas izlašu dalībnieki un kandidāti, kas sekmīgi studē augstskolās Eiropas Savienības valstīs.

Kā norāda LSFP, konkursa kritēriji ir pretendentu sekmes augstākās izglītības iestādē un sasniegumi sportā. Stipendija tiek piešķirta tiem pretendentiem, kuri atbilstoši konkursa kritērijiem, ieguvuši augstāko punktu skaitu. Maksimālais Sporta stipendijas apmērs ir 1500 eiro par vienu mācību gadu.

Pretendentu iesniegumus vērtēs Sporta stipendiju komisija, kuras sastāvā darbojas pārstāvji no Izglītības un zinātnes ministrijas, Latvijas Olimpiskās komitejas, Latvijas Augstskolu sporta savienības un Latvijas Sporta federāciju padomes.

Jāatgādina, ka arī šogad, lai mazinātu Covid-19 krīzes radīto negatīvo seku ietekmi uz sporta nozari, konkursa ietvaros tiks vērtēti pretendentu sportiskie sasniegumi par divu mācību gadu (2019./2020. un 2020./2021.) periodu.

PIETEIKŠANĀS KĀRTĪBA:

Lai pieteiktos Sporta stipendiju konkursam, pretendentam līdz 2021. gada 25. oktobrim jāiesniedz LSFP Sporta stipendiju komisijai Konkursa nolikuma (pieejams zemāk) 5.punktā noteiktie dokumenti. Dokumentus iespējams iesniegt:

1. Nosūtot uz LSFP oficiālo e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., parakstītus ar drošu elektronisko parakstu*
2. Nosūtot pa pastu uz LSFP biroja adresi - Grostonas iela 6B, Rīga, LV-1013;
3. Klātienē LSFP birojā, Rīgā, Grostonas ielā 6B (Rimi Olimpiskais centrs), 310.kab., darba dienās no pulksten 9.00 līdz 17.00.

Sīkāk ar Konkursa noteikumiem, kritērijiem un pretendentu vērtēšanas kārtību aicinām iepazīties Konkursa nolikumā (pieejams zemāk). Tāpat zemāk pieejamas arī attiecīgās Konkursa pieteikuma (iesnieguma) un sportisko sasniegumu veidlapas.

Konkursa nolikums pieejams ŠEIT:

Konkursa pieteikums (iesniegums) pieejams ŠEIT:

* Iesniedzot dokumentus parakstītus ar drošu elektronisko parakstu, sportisko sasniegumu sarakstam jābūt elektroniski parakstītam gan no pretendenta, gan arī no attiecīgās sporta federācijas puses.

** Ja sportisko sasniegumu saraksts par sasniegumiem no 2019. g. 1. sept. līdz 2020. g. 31. aug. iesniegts LSFP jau iepriekš 2020. gada konkursa ietvaros, tad tas atkārtoti nav jāiesniedz.

LRF logo

KONTAKTI

Latvijas Riteņbraukšanas Federācija
Roberta Feldmaņa iela 11, Rīga LV -1014
Tālr./fakss: 67540605
Reģistrācijas numurs: 40008023340
Banka: A/S «Swedbank», konts LV70HABA000140J038044