Latvijas čempione solo braucienā Rožlapa arī nākamgad pārstāvēs “Keukens Redant” vienību

Latvijas šosejas riteņbraucēja Dana Rožlapa, kura aizvadījusi vienu no karjeras sekmīgākajām sezonām, uz vienu gadu pagarinājusi sadarbību ar Beļģijas klubu komandu “Keukens Redant”. Šo vienību ar pārtraukumiem Dana pārstāv jau kopš 2015. gada.

No Talsu novada nākusī Dana Rožlapa aizvadītajā starpsezonā ieguldīja ļoti nopietnu darbu treniņos, lai kvalitatīvi sagatavotos 2021. gada riteņbraukšanas sacensību sezonai. Latvijas izlases sastāvā Dana atzīstami startēja kā Eiropas, tā arī pasaules čempionātos. Tāpat mūsu riteņbraucēja atgriezās vienā no labākajām Beļģijas klubu komandām – “Keukens Redant”. Vienības sastāvā trenera Jāņa Mūsiņa audzēkne startēja virknē UCI kategorijas sacensībās Beļģijā un Francijā.

Sezonas izskaņā Dana izcīnīja augsto septīto vietu prestižajā “Chorno de’s Nation” individuālā brauciena sacensībās. Tāpat latviete sekmīgi startēja Beļģijas tūrē, kur individuālajā brauciena etapā ieņēma 21. vietu. Pārliecinoši Rožlapa uzvarēja Latvijas čempionātā individuālajā braucienā, kā arī bija otrā grupas braucienā.

Kļuvis zināms, ka arī 2022. gada sezonu Dana pavadīs pārstāvot Beļģijas komandu “Keukens Redant”. Gaidāms, ka viņu varēsim redzēt startējot gan augsta mēroga UCI līmeņa, gan arī respektablos nacionālā mēroga velobraucienos Rietumeiropā. Tāpat latviete centīsies sasniegt savus labākos rezultātus arī Eiropas čempionātā un citās sacensībās.

LRF logo

KONTAKTI

Latvijas Riteņbraukšanas Federācija
Roberta Feldmaņa iela 11, Rīga LV -1014
Tālr./fakss: 67540605
Reģistrācijas numurs: 40008023340
Banka: A/S «Swedbank», konts LV70HABA000140J038044