8. martā notiks sieviešu virtuālais velobrauciens

Vienīgais sieviešu amatieru veloklubs Baltijā Latvian Cycling Girls (LCG) 8.martā plkst. 19.00 rīkos īpašu braucienu e-sporta platformā Zwift. Pasākumā amatieru riteņbraucējas svinēs sieviešu solidaritātes dienu, atbalstot drosmīgās sievietes Ukrainā.

“Latvian Cycling Girls mērķis ir popularizēt riteņbraukšanu kā sportu, jo īpaši starp sievietēm amatierēm, kā arī veidot sieviešu riteņbraucēju kopienu, kuras draudzējas un atbalsta viena otru. Mūsu kluba dāmas ir kaislīgas riteņbraucējas un kamēr laika apstākļi nav labvēlīgi velo braukšanai ārā, trenējamies virtuāli ar tehnoloģiju palīdzību, un nolēmām noorganizēt arī virtuālas sacensības. Ņemot vērā karastāvokli mums kaimiņos, šobrīd  brauciens ir solidaritātes zīme visām drosmīgajām ukraiņu sievietēm - mūsu biedrības sievietes iesaistās palīdzības pasākumos ukraiņu tautai, un nolēmām arī ar braucienu paust savu apbrīnu un atbalstu ukraiņu varonīgajai tautai”, - saka viena no LCG dibinātājām Zane Kalverša-Ķeņģe.

Pirmais 8. marta sieviešu virtuālais velobrauciens notika 2021. gadā. Šogad veloklubs atkal aicina braukt visām kopā - tā ir iespēja iepazīties ar velokluba dalībniecēm un citām riteņbraucējām, izmēģināt spēkus virtuālajā riteņbraukšanā, kā arī iegūt vērtīgas balvas no atbalstītājiem. Apbalvotas tiks gan pirmo trīs vietu ieguvējas, gan izlozes kārtībā arī citas dalībnieces, kuras izvēlēsies braucienu pavadīt mierīgākā tempā.

Piedalīties braucienā aicināta ikviena sieviete neatkarīgi no sagatavotības līmeņa. Lai piedalītos, nepieciešams velosipēds, viedais velotrenažieris un virtuālā sporta aplikācija Zwift

Latvian Cycling Girls aicina vīriešus iedrošināt savas dāmas, kuras parasti nebrauc ar riteni, piedalīties pasākumā -  iedrošināt izmēģināt spēkus, kā arī nodrošināt tehnisko un morālo atbalstu 8.marta velobraucienā. 

Vairāk informācijas meklē Latvian Cycling Girls un zwift.lv Facebook lapās. 

Braucienu atbalsta: 

Veloveikals ZZK

Rehabilitācijas un labsajūtas telpa “Kustību telpa”

Automazgātava “Song wash”

Uztura bagātinātāju ražotājs “Orthomol”,

Sporta uztura ražotājs “Pulsaar”

Zemnieku sēta “Atpūtas"

Latvian Cycling Girls ir vienīgais amatieru sieviešu veloklubs Baltijas valstīs, kurš darbojas kopš 2020.gada un šobrīd apvieno vairāk nekā 60 dažāda līmeņa riteņbraucējas. Kluba mērķis ir popularizēt riteņbraukšanas popularitāti sabiedrībā un īpaši sieviešu vidū, kā arī veidot atbalsta kopienu sievietēm riteņbraucējām. 

E-sporta riteņbraukšana pēdējo gadu laikā ir ļoti strauji attīstījusies visā pasaulē un arī Latvijā. Tās ir virtuālas sacensības, kas ar viedo trenažieru palīdzību ļauj sportistiem un amatieriem ne tikai trenēties mājās apstākļos, bet arī piedalīties aizraujošās virtuālās sacensībās. Šogad pirmo gadu notika arī oficiālais e-sporta riteņbraukšanas Latvijas čempionāts Zwift platformā. 

Jautājumu gadījumā rakstiet Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai kluba profilos Facebook un Instagram.

Informāciju sagatavoja Z.Kalverša -Ķeņģe, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

LRF logo

KONTAKTI

Latvijas Riteņbraukšanas Federācija
Roberta Feldmaņa iela 11, Rīga LV -1014
Tālr./fakss: 67540605
Reģistrācijas numurs: 40008023340
Banka: A/S «Swedbank», konts LV70HABA000140J038044