Rubenis atkal ātrākais no baltiešiem Bretaņas tūres posmā

Pauls Rubenis piektdien Francijā izcīnīja 26. vietu UCI 2. kategorijas daudzdienu velobrauciena – Bretaņas tūres – piektajā posmā. Kopvērtējumā Pauls pirms pēdējiem diviem posmiem atkāpies uz 15. pozīciju.

Bretaņas tūre piektdien turpinājās ar 193 kilometru garo piekto posmu. Tāpat kā iepriekš, arī šoreiz trases beigu daļa veda pa apļiem ar kāpumu katrā no tiem. “Ampler Development team” komandas līderis šobrīd ir mūsu Pauls Rubenis, kurš lielākajā daļā posmu bijis ātrākais starp savas vienības braucējiem. Vienā no posmiem Pauls iekļuva arī TOP 10.

Piektajā posmā uzvarētāja liktenis izšķīrās lielās grupas finiša spurtā. Pauls Rubenis finišēja 26. vietā ar tādu pat laiku kā uzvarētājs Elmārs Reinders (“Riwal”). Distancē vadošā grupa pavadīja 4 stundas 30 minūtes un 57 sekundes. Otrs mūsu riteņbraucējs šajās sacensībās Alekss Krasts arī posmu noslēdza peletonā un ierindojās 63. pozīcijā.

Kopvērtējumā Pauls atkāpies par divām vietām, ieņemot 15. vietu (+00:00:36 aiz līdera Aleksa Bodēna). Alekss Krasts tikmēr pēc neveiksmes iepriekšējā posmā ir 65. (+00:07:33).  Velobrauciens turpināsies sestdien ar 162 kilometru garo sesto posmu.

Matīss Kaļveršs Grieķijā aizvadījis “Tour of Hellas” daudzdienu velobrauciena trešo posmu. Salaspilietis 172 kilometru distancē sekmēja komandas biedra Danila Pronskija septīto vietu. Pats Matīss finišēja 111. vietā (+00:08:20).