Pluto Nīderlandē izcīna karjeras pirmo UCI līmeņa uzvaru

Lielisku panākumu svētdien sasniedzis Latvijas šosejas riteņbraucējs Mārtiņš Pluto ("Abloc CT"), kurš izcīnīja uzvaru UCI 2. kategorijas viendienu velobraucienā ""Midden-Brabant Poort Omloop".  Sportists ieguva 40 UCI pasaules ranga punktus. LETA informācija.

Šajās sacensībās riteņbraucēji veica 197,2 kilometrus ar sešiem sprinta starpfinišiem, dažus kilometrus mērojot pa bruģa sekcijām.

Pluto, kurš pārstāv Nīderlandes kontinentālo komandu ABLOC CT, uzvaru izcīnīja finiša spurtā. Otro vietu ieņēma nīderlandietis Harthiss de Frīss ("Metec - SOLARWATT p/b Mantel"), bet trešais bija brits Rīss Vuds ("WiV SunGod"). Vadošā grupa ar gandrīz 20 sportistiem posmu beidza pēc distancē pavadītām četrām stundām astoņām minūtēm un 51 sekundes.

Par uzvaru latvietis nopelnīja 40 UCI punktus.

24 gadus vecajam Pluto tā ir pirmā karjeras uzvara UCI sacensībās.