Liepiņš Polijas tūres noslēguma posmā izcīna 17. vietu

LETA. Latvijas riteņbraucējs Emīls Liepiņš piektdien izcīnīja 17. vietu UCI Pasaules tūrē iekļautā daudzdienu velobrauciena "Tour de Pologne" pēdējā, septītajā posmā.

 Tūres noslēgumā riteņbraucēji veica 177,8 kilometrus ar finišu Krakovā. No 41. līdz 46.kilometram bija pa vienam pirmās un trešās kategorijas kāpumam, bet nepilnus 40 kilometrus pirms finiša bija jāpārvar viens ceturtās kategorijas kāpums.

Pēdējie no atrāviena sportistiem tika noķerti apmēram piecus kilometrus pirms finiša un arī noslēdzošajā posmā uzvarētājs tika noskaidrots finiša spurtā. Pirmais finišēja francūzis Arno Demārs ("Groupama - FDJ"), otro vietu ieņēma nīderlandietis Olavs Kūijs ("Jumbo-Visma"), bet trešais bija vācietis Fils Bauhauss ("Bahrain - Victorious").

Liepiņš ("Trek - Segafredo") bija vadošās grupas priekšgalā, posmu beidzot trīs stundās 59 minūtēs un 20 sekundēs.

Liepiņš šovasar uzvarēja Latvijas čempionātā grupas braucienā un turpmāko gadu brauks sarkanbaltsarkanajā kreklā. Pirmās sacensības čempiona statusā viņam gan nebija īpaši veiksmīgas, jo divos posmos tika piedzīvoti kritieni, kas liedza pacīnīties par augstām pozīcijām.

 Pērn uzvaru izcīnīja portugālis Žuāu Almeida, bet Liepiņš kopvērtējumā ierindojās 104. pozīcijā.

Izmantotie resursi:

LETA

 

 

LRF logo

KONTAKTI

Latvijas Riteņbraukšanas Federācija
Roberta Feldmaņa iela 11, Rīga LV -1014
Tālr./fakss: 67540605
Reģistrācijas numurs: 40008023340
Banka: A/S «Swedbank», konts LV70HABA000140J038044