Liepiņš pārspēj pasaules Gravel čempionu un slaveno Van der Pūlu, izcīnot 2. vietu “SERENISSIMA Gravel”

LETA. Latvijas riteņbraucējs Emīls Liepiņš piektdien Itālijā izcīnīja otro vietu "Serenissima Gravel" sacensībās pa neasfaltētiem ceļiem, pārspējot pasaules čempionu šajā disciplīnā, informē sacensību rīkotāji.

Šajos mačos sportisti mēroja 170 kilometrus bez kāpumiem, tomēr sacensības apgrūtināja dažādais segums. Pēc solo atrāviena pēdējos kilometros uzvaru svinēja šveicietis Robēns Fruaduvū ("Tudor"), otrais finišēja Liepiņš ("Trek -Segafredo"), bet trešais bija beļģis Džanni Vermēršs ("Alpecin-Deceuninck"), kurš svētdien Itālijā tika kronēts par pasaules čempionu riteņbraukšanā pa neasfaltētiem ceļiem.

Sacensībās Itālijā startēja arī tādi Pasaules tūres sportisti kā Matjē van der Pūls un Migels Anhels Lopess. Kopumā pieteikumā bija 56 riteņbraucēji. Pagājušajā nedēļas nogalē pasaules čempionātā elites grupā no latviešiem startēja tikai Lija Laizāne, kura izcīnīja augsto 16.vietu.