Laiznāne noslēdz Emirātu tūri

LETA. Latvijas riteņbraucēja Lija Laizāne svētdien savas sezonas pirmās sacensības - UCI Pasaules tūrē iekļauto Apvienoto Arābu Emirātu velobraucienu - noslēdza kopvērtējuma 106. pozīcijā.

Četru dienu velobrauciens noslēdzās ar 119 kilometrus garu līdzenumu posmu ar diviem sprinta starpfinišiem.

Posma uzvarētāja noskaidrojās finiša spurtā, kurā nepārspēta bija nīderlandiete Šarlote Kola (DSM), otro vietu izcīnīja itāliete Kjāra Konsoni (UAE ADQ), bet trešā bija cita Nīderlandes sportiste Lorēna Vībesa.

Lielā grupa, kurā bija 93 sportistes, posmu beidza divās stundās 57 minūtēs un 55 sekundēs. Laizāne ("Euskadi Foundation") finišēja 26 sekundes uzreiz aiz lielās grupas un bija 94.vietā.AAE sieviešu tūre norisinājās pirmo reizi.

Pateicoties lieliskam snieguma iepriekšējā posmā, uzvaru kopvērtējumā izcīnīja itāliete Elīza Longo-Borgīni ("Trek - Segafredo"), par septiņām sekundēm pārspējot savu komandas biedreni un talantīgo tautieti Gaju Realīni. Laizāne, kura pirmajā posmā centās aizbraukt atrāvienā, uzvarētājai zaudēja 38 minūtes un 43 sekundes. Finišu sasniedza 110 riteņbraucējas.